Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek nagyobbacska kislánya...

Akinek nagyobbacska kislánya van, segítene ágy választásban?

Figyelt kérdés
Ugyan a mi kislányunk még csak 3 éves, de szeretnénk neki ágyat venni. Most az első számú kedvenc a Hello Kitty. Találtunk is olyan ágyat, csak nem tudom hány éves korig nem "ciki" egy ilyen ágy? Mert most imádná, az biztos, de nem 1-2 évre szeretnénk venni.
2013. aug. 24. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:
En nem vennék mese figurás ágyat. Vegyél ra Hello Kittys takarót, parnat, agynemut
2013. aug. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sima fenyőágy, amire matrac kell. Én sem vennék mintásat, mert 5-6 évesen már nem biztos, hogy szeretni fogja hello kittyt.
2013. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel! Szerintem is inkább az ágynemű legyen Hello Kitty-s.

Nekünk sima fenyő gyerekágyunk van.

2013. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányomnak Ikeás Minnen ágya van, fehér színű. Hosszabbítható, így sokáig jó, bár a tervek szerint csak iskolás koráig kell abban aludnia (kicsi a szoba, csak akkor fér be majd az íróasztal, ha galériás ágya lesz). Mesefigurásat nem vennék, mert nem hogy 1-2 év alatt, de egyik hétről a másikra képes megunni. Lehet venni mindenféle szép ágyneműt, én is inkább azt javaslom. Vagy nekünk pl Minne egeres ágytakarónk van,
2013. aug. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazatok van! Akkor ezt megbeszéltük! :))

2013. aug. 24. 10:06
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]



Nekünk ilyen ágyunk van.Az én lányom is 3 éves.Nagyon nagyon szereti. :)

Nálunk is Hello Kitty a menő szóval olyan ágyneműje van.

Mi is gondolkoztunk gyerekmintás ágyon de azt annyira nem tudja kihasználni.

2013. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!