Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lesz, ha én nem voltam még...

Mi lesz, ha én nem voltam még himlős, de a gyerekem elkapja?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, egy jó ideig még nem tervezek gyereket, de a minap elfilozofálgattam ezen a kérdésen. Soha életemben nem voltam se himlős, se mumpszos, se hasonló, és mindenhonnan azt hallom, hogy ezeken minél fiatalabb korban érdemes átesni, mert később már nagyon komoly is lehet. Mi lesz, ha egyszer lesz gyerekem, és elkapja valamelyik hasonló betegséget? Valószínűleg én is elkapom majd tőle - de ha kidőlök, hogy leszek majd ott mellette? :S
2009. okt. 28. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen ráérsz akkor aggódni majd, amikor közlik veled, hogy a gyerek himlős. :)

Nem törvényszerű, hogy elkapd, de megeshet. Általában felnőttkorban jobban megviseli az embert, mint gyerekkorban. De a gyerekeknek már van védőoltás bárányhimlőre, igy lehet a Te gyereked nem is lesz himlős.

2009. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen voltam bárányhimlős, a lányomtól kaptam. :D
2009. okt. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!