Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ébred mindig így? Már...

Miért ébred mindig így? Már nem tudok vele mit kezdeni.

Figyelt kérdés

A legtöbb esetben úgy ébred fel a kislányom hogy keservesen sír, de olyan szinten hogy nem lehet megnyugtatni.De érdekes módon csak a nappali alváskor fordul elő. Volt hgy nem a kiságyba tettem hátha az a baj hogy kinyitja a szemét és nem vagyok ott.

Gondoltam már arra is hogy ha fél órát alszik és nem alussza ki magát akkor azért van.De ha 2órát alszik akkor is így ébred.

Akkor lehet hogy rosszat álmosik, de mindig?

Valamikor viszont hozzá sem lehet érni, ha megpróbálom megsímogatni ellöki a kezem és veri magát az ágyhoz.

Nem szoktam vele kiabálni, morogni hogy leki problémái lennének.Egésznap vele foglakozom.

Ja és úgy sír hogy ki sem nyitja a szemét.Már az is volt eszembe hogy alszik, dehát párperc után csak kinyitja.Nem tudom mi tévő legyek.


2009. okt. 27. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a pocakjára ébred fel? Mennyi idős?
2009. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is fáj valamije. Kérdezd meg a dokitokat!
2009. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi baj .Nem ébred föl rendesen,kell neki pár perc és vége.20 hós fiam ilyen szopival megnyugtatom.

Nem fekszik rá a kezére alvás közben?mert akkor zsibbadhat és attól is sírhat.Nálunk volt ilyen is.

2009. okt. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ény lányom akkor kel sírva, ha még fáradt. Ez előfordul akár 3 óra alvás után is. Idő kell neki amíg fölébred.
2009. okt. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 hós.
2009. okt. 31. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!