Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 es fel eves kislanyomnak...

2 es fel eves kislanyomnak adhatok Beres cseppet?

Figyelt kérdés
Ti milyen kortol adtatok a babatoknak Beres cseppet? Volt-e valamilyen mellekhatasa a cseppeknek?
2009. okt. 27. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Kor szerint adhatsz neki. Én 1 évesen próbáltam a fiamnak, kétszer, de mind a kétszer kihányta. Most két éves, lassan megpróbálom újra. De ebből kiindulva nem veszek egyszerre 4 dobozzal.
2009. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én másfél éves korában kezdtem el adni a lányomnak, és mivel keserű, mindig édes innivalóba tettem. Így simán megitta, nem volt gond, se mellékhatás. De ne felejtsd el, hogy C vitamint is kell adni mellé (Cebion csepp)
2009. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem, hogy orvosi javaslatra kezdtem el, étvágynövelés céljával.
2009. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 17 hónaposomnak kezdtem el adni a múlthéten. 10 kg fölött adható.
2009. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!