Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan három éves kislányomnak...

Lassan három éves kislányomnak kell még tejet adni reggel meg este? Vagy reggel adhatok neki már rendes reggelit amint felkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
1éves korában is adhattál volna neki rendes reggelit.
2011. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1 éves korátol is eszik rendes reggelit,de elotte mindig tejet iszik.lécci a kérdésre válaszolj,ha már egyszer válaszolsz
2011. máj. 8. 17:33
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Azt kérdezted, hogy adhatsz-e márneki rendes reggelit, vagy még tejet kell, hogy adj.

Válasz: adhatsz rendes reggelit.


Ha adsz neki, akkor mi a kérdés? Soha senki nem mondta, hogy először tejet kell adni a gyereknek és csak utána ehet reggelit. A tejet ihatja a reggelihez is, utána is, tízóraira is.


Légyszíves tedd fel precizen a kérdést, mert nem tudom mit nem értesz.

2011. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Én se értem. A rendes reggelihez nem ihat tejet??? Most akkor vagy tej, vagy reggeli? Együtt nem lehet? Miért? Kensz neki egy vajas kiflit, adsz mellé egy pohár tejet is. Vagy ez már nem fér bele a büdzsébe?
2011. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

látom összejöttél egy precíz válaszolóval.

szerintem ha igényli nyugodtan adhatsz neki,ha már nem nagyon kéri csak megszokásból adod neki,akkor elhagyhatod.bár erről kérdezd meg a védőnőt is.én úgy tudom a napi félliter tejalapú táplálék 3 éves korig kell.

2011. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom utolso válaszolo.
2011. máj. 8. 17:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 éves. Reggel-este tejet kap. A reggeli tejről még jó ideig nem mondunk le, ugyanis korán kel (5-6 körül), akkor megkapja a tejet a kiságyban, és visszaalszik 8-9-ig. Utána van a rendes reggeli. Most én nem fogok neki emiatt reggel 5-6 körül rántottát sütni (pl.) Ha nálatok ez a "probléma" nem áll fönn, akkor simán adhatsz neki rendes reggelit. De én még kitérek az esti tejre: hiába fél órával fürdés előtt vacsorázott, fürdés után már nem lehet sírás nélkül ráadni a pizsit, ugyanis őkelme akkor már le nem veszi a szemét a tejes cumisüvegről, és közben ordít, mert neki az ugye azonnal kellene... Pucéron... :) Szóval én még ilyeneken nem is gondolkozom :)
2011. máj. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amikor felkel, már a szobájába ugy megyek be, hogy viszem a tejet. Kb egy óra mulva eszik rá mást. 2,5 éves.
2011. máj. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

A lányom tejet reggelizik, kb 1,5 decit (3 éves) és ha ezt megissza már nem fér be más a pocijába. Ez után az ebéd jön.

Az egyik válaszolónak: a lányom nem azért eszik keveset, mert nincs pénz kajára... Tudod előfordulhat az is, hogy egy gyerek nem zabál!

2011. máj. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hűha,1,5dl tej ez aztán a tápláló reggeli...Az én lányom is 3 éves és reggelire megeszik fél szelet kenyeret paradicsommal vagy uborkával.Szerintem valahogy így néz ki egy normális reggeli!Ja,és nem zabál,mégegyszer mondom NORMÁLISAN megreggelizik!!
2011. máj. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!