Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan három éves kislányomnak...

Lassan három éves kislányomnak kell még tejet adni reggel meg este? Vagy reggel adhatok neki már rendes reggelit amint felkel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 8. 17:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves előző! Az én fiam is 1,5 deci tejet kap reggelire, mert több nem fér bele a gyomrába. Ha többet adok, már visszaadja a maradékot. Aztán később reggelizik "normálisan". És nem fél szelet kenyeret eszik meg, szerintem meg az a kevés....
2011. máj. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kedves előző!Nem tudom a te fiad mikor reggelizik,de az én lányom 9 után szokott és egyszer!Megeszi a kenyerét, (ami néha több ,mint fél szele kenyér)+tea v. kakaó,és délben ebédel!Én a "zabáláson" buktam ki..ennyi..
2011. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Lányom elmúlt két és fél éves. Ha felébred, én is viszem neki a tejet, ez általában 7 körül szokott lenni.

Aztán 9 körül szokott "tízóraizni", ami pl. egy szelet bundás kenyér, vagy egy croissant, esetleg két szelet goffri, vagy egy szelet margarinos kenyér szalámival, sajttal, stb. Délig aztán nem is eszik mást.

Mi így szoktunk.

2011. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!