Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Télen hogyan oldjátok meg ha...

Télen hogyan oldjátok meg ha pisilnie kell a gyerkőcnek az utcán?

Figyelt kérdés
Mondjuk mikor elindulunk elmegyünk wc-re, de mi van ha rájön útközben? Nem fázik meg télen ha nekivetkőzik?(kislány)
2009. okt. 27. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg pisilkni fog biztosan nem.....

Gyorsan megy az. :)

2009. okt. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy gyerek SOHA ne pisiljen az utcán. Ha nincs más, menjetek be egy kávézóba!!
2009. okt. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vagyok.Ja,és mire a kávézóhoz érsz bepisilt a gyerek.

Inkább fázzon meg??

Van kis gyermeked aki most hagyta el a pelenkát???

Mert nekem van.

2009. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pl.falun hová menjen az a szegény gyerek pisilni??

Persze nem fog addíg megfázni.Attól annál inkább ha bepisil és hazáig vizes ruhában kell lennie.....

2009. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A pisi két perc,míg hazaérsz pisis gatyóban ...sokkal több:D

Mentél már végig pisis naciban télen?:DMert én igen és nem volt fini,mérlegelj és vetkőztess ha pisilnie kell:)

De ha mondjuk városban laksz,ahol be is engednek a wc-be (és nem olyan tahófalviak mint nálunk),akkor ha bírja a baba oda vidd inkább:)Bár tény,hogy tuti bepisil mire odaértek:D

2009. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy amíg kicsik nem bírják tartogatni. Én is ezt tapasztalom. A másik dolog az, hogy nálunk (hiába város) Nincsen lépten nyomon kávézó. És mire még elmondom hogy mit is akarok biztos becsurog.
2009. okt. 29. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!