Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan reagal a gyereked,...

Hogyan reagal a gyereked, amikor turelmetlen vagy? Nyugtalan o is vagy eszre sem veszi?

Figyelt kérdés
Pl.: raszolsz erelyesebben, erosebben fogod meg, erzi hogy valamiert ideges vagy, faradt vagy, sietsz es o nyulankozik, nem akar enni, ellenkezik mindenben, stb.
2009. okt. 26. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Szia!


Ha én nyugtalan vagyok az enyém 110%ban észreveszi és átveszi. Pedig próbálok nyugodt lenni, de ha érzi, hogy másképp, vagy erősebben fogom meg, bömbölni kezd. Ha nyugodt vagyok, akkor még öltöztetni is mosolyogva engedi magát, pedig nagyon nem szereti :)

2009. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam már 3 éves, s megkérdezi, hogy anya miért szomorú? Mostanában mindig próbálok elszámolni 10-ig, utána a gyerekekkel foglalkozni, hogy egy kicsit megnyugodjak!
2009. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is nagyon érzi. Még csak 4 hónapos, de úgy reagál az érzéseimre, hangulataimra, ahogyan egy felnőtt nem lenne képes. Ha feszült vagyok, egyszerűen esélytelen őt megvigasztalnom.
2009. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugtalan lesz, azonnal megérzi ha ideges vagyok.

Ha pl apával összeveszek és ő nem hallja, nem látja, nem tud róla, akkor is érzi rajtam, hogy haragszom rá és ő sem áll szóba vele :(

2009. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nyugtalan lesz. Két éves.
2009. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerekek teljesen átveszik és észreveszik ha az anyukájuk idegesebb, stresszes. Én is próbálok nyugodt maradni, de ez nem mindig sikerül.
2009. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha én ideges leszek akkor ő meg agresszív, tehát inkább nyugiban maradok.
2009. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem leginkabb az valt be, hogy minen este lefekveskor megigerem neki hogy: Jo edesanyad leszek igerem es holnap is turelmes leszek hozzad kislanyom. Elegge furcsan hangzik, de nekem bejon, amugy nagyon kinnyen felherrenek.
2009. okt. 27. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!