Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » HOgy szoktassam át? Eddig...

HOgy szoktassam át? Eddig csödben aludt, most fog a zajban?

Figyelt kérdés

Kislányom 14hós, csak ugy hajlandó aludni, ha siri csend és sötét van. Most elköltözünk egy sokkal zajosabb helyre (a mostani utcánkban egy nap 1 auto jár). Tegyek ba neki zenét alvás idejére, vagy meg fogja szokni anélkül is?

A legkisebb neszre is felébred.


2009. okt. 25. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jobban jársz,és sok álmatlan éjszakától óvod meg magatokat,ha már most átszoktatod...

A zene nem rossz ötlet,aztán idővel hagyd bekapcsolva a tévét,akkor a sötétségről is "leszokik" és a villódzó fények egy idő után már nem fogják zavarni.Legalábbis ha minden igaz.Persze az is lehet,hogy sosem fogja megszokni,a Párom 37 éves,de még a tévé ledje is zavarja ha aludni akar....

2009. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megértem a problémát. Mi egy hétig voltunk kórházban, itthon az én gyerekem is úgy alszik, hogy tök csönd van, különben ő is felébred, de a kórházban ez eleve ki van zárva. Mit mondjak, első két éjjel pár órát aludt csak, rendre felébredt sírva, aztán két nap után megszokta, fáradt is volt, tehát aludt :) (én nem tudtam aludni, mert állandóan sírt valamelyik gyerek, neki már meg se kottyant :)). Szerintem adj neki pár napot, és meg fogja szokni, ilyen korban talán még elég rugalmasak.
2009. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!