Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó az h egy kislányt így...

Jó az h egy kislányt így nevelnek?!?

Figyelt kérdés

de szinte mindig azt mondogatják neki az egész család...a kislány (5 éves) állandóan a tükör előtt táncol, nézegeti, simogatja, sminkeli magát, állandóan dicsérni kell őt. ő is mindig mondja h én vagyok a legszebb a világon meg ilyenek... kicsit öntelt.

Normális ez?


2009. okt. 23. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.Nagyot fog koppanni az iskolában.De az is lehet,hogy a szépségéből fog élni és nem az eszéből.
2009. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

annyira nem szépség h el kell tőle ájulni, de hátha kupálódik még.lehet h nagyon rosszindulató vagyok, de egyszerűen nem tudjuk őt elviselni.a stílusa is kibírhatatlan.elég okos, németül tanul, írni is tud kicsit, de köszönni elfelejt és mitha süket is lenne, értetlen egy kicsit.

de ha vki majd beolvas neki, nem fog tudni felépülni belőle.

én mondom nagyon durva.

2009. okt. 23. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy a szépségéből megéljen kell egy kis ész is! Szegény kislányt már előre sajnálom, mert sokszor fog koppani szegénykém. Kár, hogy a szülei ezt nem látják, mert nekik biztosan a legszebb a legokosabb.... stb, de idegennek nem minden esetben...
2009. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az a baj, hogy a szülei is hasonló emberek lehetnek, tehát csak eggyel többet csinálnak. Sajna a legtöbb ilyen gyerekből lesznek a nagyon buta tipikus nők, de soha nem fog rá jönni hogy valami nem stimmel, éppen ezért mert nincs annyi esze sem. Érdekes hogy valaki direkt ilyen gyereket nevel. Szerintem is majd az iskolában néz nagyokat, mert a többi kislány nem olyan lesz mint ő. Szegény pedig nem is tehet róla, így lett nevelve. Már ha ebből áll a nevelés.
2009. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!