Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyemeketek meddig aludt...

Gyemeketek meddig aludt kiságyba? Mikortol aludhat rendes ágyba?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

KiságybaN. De mindegy.


Az én fiam nem egészen két éves volt, amikor szétugrálta a rácsoságyát. Akkor kényszermegoldásból a matracra ágyaztam neki, hogy amíg nem kap gyerekágyat, addig majd elalszik azon. De aztán ígymaradt, mert még most - két évesen - is legurul a matracról, akkor az ágyról is leesne. Szerintem 3 évesen kap majd gyerekágyat, vagy kicsit hamarabb.

2009. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

[link]

Nekem hasonlóban alszik másféléves kora óta nem esik le róla.

2009. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

2 éves de még abban alszik. kényelmesen elfér, így nem is tervezem másik ágyba szoktatni!


keresztlányom 2,5 éves, de még kiságyban alszik!

2009. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velünk aludt ,de nem régen vettünk ilyen ágyat és nem esik le róla össze lehet tolni hogy kisebb legyen. (18hós)

[link]

2009. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem mi szülök döntjük el,hanem a gyerek.

A kisfiam 8 hónapos koráig aludt csak el benne,utána minden éjjel óránként felkelt,mindent kipróbáltam eredménytelenül aztán rá 1hetére vettünk neki gyerekheverőt,na azóta minden egyes éjszakát végigalussza,most 3 éves.

A kislányom 5 hónapos,de még nagyon szépen elalszik a kiságyban,remélem ő sokáig.

A szomszéd kisfiú 14-15 hónapos koráig elaludt benne,de pl.egy utcabeli nő(óvónő)már a 3 hónapos kisfiát gyerekheverőn altatta.

2009. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak 1,5 éves korában szedtük szét a kiságyát heverővé (mert jött a kis tesó és nehéz volt a kiságyból kivenni).A lányomét 1 évesen szedtük szét. Azóta mind a ketten heverőn alszanak.(nagyméretű kiságyuk van ami heverővé alakítható)
2009. okt. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom nagyon szereti,most múlt három éves és most is csak azért rakjuk más ágyba,mert ha a jó Isten megsegít két hét múlva jön a tesó,na és persze kezdett neki szűkös lenni a hely.
2009. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

most 25 hós a kisfiam,2 napja kapott ágyikót:)

ilyet [link]

bal oldalt a fehér bárányos.szeret benne lenni,bár az elején féltünk hogy a megszokottat követeli vissza,de szerencsére nem igy volt:)

2009. nov. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!