Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan mondjam és könnyítsem...

Hogyan mondjam és könnyítsem meg a fiaimnak, a tényt, hogy kistestvérük lesz?

Figyelt kérdés

a nagy fiam most 3 éves-2 hós és a kisebbik 1 éves 9 hónapos,eléggé kicsik még az "új jövevényhez" és nem tudom mivel könnyíthetném meg nekik és hogyan mondjam el.egyébként a kistestvér május végére várható.előre is köszi a válaszokat!

nálunk nincsenek nagyszülők akik segíthetnének,csak mi vagyunk nekik az apjuk és én!!!(olvastam olyat is,hogy ők segíthetnek ezért írtam le,hogy nálunk már sajnos nem élnek)


2009. okt. 14. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

szia egyáltalán nem kicsik az én két láéyom is ugyanennyi idős mikor megszületett a legkisebb aki most 6 hetes, nem lesz semmi gooond ha ti örömmel várjátok a picit akkor ők is örülni fognak neki de ha ti ne mörültök akkor ők is haragudni fognak rá mert ők megérzik rajtatok a legkisebb haragot is vagy elég csak annyi hgoy ha becsúszott baba és nem igen örültök neki



ha már megszületik jobban fogják szeretni mint ti, veygétek őket be mindenbe ha dokihoz mentek oda is el lehe őket vinni és hidd el örülni fognak neki


pont aza jó hgoy kicsi a különbség közöttük ha nagyobb lene akkor jobban aggódhatnál


ha kérdésed van nyugodtan írj

2009. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is kicsi a korkülönbség (22 hónap). Én egyszerűen megmondtam a lányomnak és a mai napig nagyon szeretik egymást. Szerintem minél kisebb a korkülönbség annál jobb. Bár az elején elég fárasztó. Én próbáltam mindenbe bevonni a lányomat. Pl. fürdetésnél ő vetkőztette a fiamat, ő krémezte a popsiját, miközben szoptattam, neki meséltem és ő is mindig mellénkbújt olyankor.
2009. okt. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresd meg antikváriumban a Kishúgom születik c. mesét. Nagyon aranyosan leírja, hogy smint várja a kisfiú a kistesóját.
2009. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!