Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hetes babám hasa egyre...

A 3 hetes babám hasa egyre jobban fáj wc-zés előtt. Mit tehetnék hogy könnyítsem a dolgát? Próbálok nem enni olyasmit ami engem is puffasztana, amúgy anyatejes.

Figyelt kérdés
Tudom hogy kukoricát, babot, káposztát nem lehet enni, de mit nem ajánlanak még?
2010. szept. 5. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Borsó, karalábé, paprika, nálunk a paradicsommal készült ételek is tiltólistásak voltak. Espumizant, Infacolt próbáltad már?
2010. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A krumpli és bizonyos fűszerek is puffaszthatnak.
2010. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,a kisfiam most kedden lesz három hetes, ugyanez volt a gondunk, de pukizni sem tudott szegény. Nálunk az jött be, hogy ahányszor szopi közben szünetet tart mindig megbüfiztetem, és vettünk egy doboz Infacolt is, azt már nyugodtan adhatod neki, nem szívódik fel a bélrendszerében és nincs káros mellékhatása sem. Azóta - 4 napja - mióta ezeket csinálom mintha elvágták volna minden ilyen problémánkat. Remélem tudtam segíteni!
2010. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a tejtermékek okozták a bajt.
2010. szept. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi tudunk pukizni, sőt egy-egy kaka után nagyon sokat durrogtat.
2010. szept. 5. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!