Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is ilyen nehéz már a...

Másnak is ilyen nehéz már a vége? Hogyan könnyítsem meg?

Figyelt kérdés
Holnap lépek a 37. hétbe, már olyan nehéznek érzem magam is, a babát is, egyfolytában nagyon lenn érzem, sűrű jóslófájásaim vannak, annak ellenére, hogy szednem kell a no-spát meg a magnéziumot. Egyfolytában fekhetnékem van, de azt nem tehetem, mert van egy 2 és fél éves kislányom, aki eléggé aktív. Már nagyon nehezen bírom. A lányomat a betöltött 37. héten vették ki császárral, de akkor nem volt ilyen nehéz..
2010. febr. 13. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nagyobb most a baba, vagy fáradtabb vagy és azért érzed nehezebbnek. Már nem sok van, főleg ha sűrű jóslóid vannak, akkor előbb-utóbb csak rendszereződik! :)

Kitartás és könnyű szülést!

2010. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, általában nem vagyok panaszkodós, de ez most nagyon kijött belőlem:) Párom nincs itthon egész nap, kicsit el vagyok anyátlanodva:(
2010. febr. 13. 14:40
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudna néha vigyázni valaki a kislányodra (szülő, barátnő stb). Már 1-1 de.vagy du. is sokat számítana.

Egyébként tényleg nem könnyű már ez az utolsó pár hét (én is 37,5 hetes vagyok :) ), de mindjárt vége, és a karodban tarthatod a Picúrt. :)

Viszont a Magnéziumot már nem szabad ilyenkor szedni!! Én is lórugásnyi adagban szedtem, mert nagyon hasfájós-keményedős vagyok, de már abba kellett hagynom, mert a szülést már nem könnyíti meg, sőt...! Viszont a málnalevél teát elkezdheted, mert általában segíti a tágulást.

2010. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én ma vagyok 38 hetes de már nem nagyon bírom fáj mindenem sajna nem tudom hogy mit csináljak már nagyon várom hogy túlessek a szülésen.Nagyon félek!

Könnyű szülést kívánok!

2010. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nehez volt a vege, de meg nehezebb lett utana, mikor meglett a baba...Az mar nemcsak a fizikai dolgokrol szol, te is tudod neked is van gyermeked. Plane mikor a masodik megszületett. Ejjeleztem a lanyommal aki ujszülött volt, nappal meg a 4 eves fiamat szorakoztattam. Probald meg kihasznalni most az idöt a kislanyoddal, akkoris ha nagyon nehez mert a kicsi mellett meg kevesebb jut majd ra, legalabbis nekem ez a szemelyes tapasztalatom. Ha teheted inkabb a hazimunkat vagy egy reszet passzold le, nem nagy dolgokra gondolok de pl egy mosogatas talan apanak is belefer. Az plusz 10-15 perc a kicsivel vagy pihenessel. Nemsokara meg nehezebb feladat ele nezel.
2010. febr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Apa nagyon sokat segít, de ma disznóölésen van, ezért minden a nyakamba szakadt, talán ezért is keseredtem el. Programozott császárom lesz, ezért nem csinálok semmilyen praktikát, hogy meginduljon, hétfőn kapok időpontot. De nem bánnám, ha elindulna magától, mert akkor nem kéne előre izgulni:)
2010. febr. 13. 17:17
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést én is feltettem néhány napja, talán Te is válaszoltál. Én a 38. hétben vagyok és van egy 2 éves kislányom, már alig bírok menni, sok lelket én tuti nem tudok beléd önteni. Megmondod miért kell programozott császár? Én csütörtökön megyek heget nézetni és kiderül szülhetek-e.... Drukkoljatok!:)
2010. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert az első is császár volt, nekem automatikusan azt mondta a doki, hogy az lesz. De nekem a kórelőzmények miatt.
2010. febr. 13. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. A párom este 10-kor ér haza, amikor teherbe estem még nem ilyen volt a munkája. Ha ezt tudom, még vártunk volna pár évet, amíg a lányom nagyobb nem lesz.

Segítségem nincs, a családomban fel sem merül.

Engem az vigasztal, hogy utána sokkal rosszabb lesz, 2 kicsi gyerekkel egyedül. Most legalább tudok még aludni, már amennyire a hasamtól tudok.

2010. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Látod, én aludni se tudok, apa úgy horkol....
2010. febr. 14. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!