Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Másnak is ilyen nehéz már a...

Másnak is ilyen nehéz már a vége? Hogyan könnyítsem meg?

Figyelt kérdés
Holnap lépek a 37. hétbe, már olyan nehéznek érzem magam is, a babát is, egyfolytában nagyon lenn érzem, sűrű jóslófájásaim vannak, annak ellenére, hogy szednem kell a no-spát meg a magnéziumot. Egyfolytában fekhetnékem van, de azt nem tehetem, mert van egy 2 és fél éves kislányom, aki eléggé aktív. Már nagyon nehezen bírom. A lányomat a betöltött 37. héten vették ki császárral, de akkor nem volt ilyen nehéz..
2010. febr. 13. 11:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is nagyon nehéz itt a 2 és fél éves fiam és ráadásúl én már a 41. hétben járok.Úgy szeretnék már megszülni.Neked kitartás!Te legalább tudni fogod a napját én viszont még sejteni sem sejtem.:(Pihizz mikór a lányod alszik én is akkor szoktam persze ha tudok.
2010. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak már a 38. hétben és 20 hós a lányom. Igen nehéz már, alig bírok felállni ha ülök, férjem meg ráadásul itthon volt 2 hónapot munkanélkülin, és a héten kezdett dolgozni-pont az utolsó 3 hétben. Gondolhatod, milyen nehéz volt aztuán hogy megszoktam, hogy segít.

Nem tudok igazán tanácsot adni, mert magamnak sem tudok... Annyi, hogy próbáljatok ülő, pihenő játékot játszani, rajzoljatok, meséljetek, nézzetek dvdn mesét, építőkocka stb...

2010. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, nehéz az utolsó pár hét (nekem augusztus volt, nagyon meleg), én már nem csak fizikailag, de lelkileg is alig bírtam, mindig "sürgetni" akartam a picit. De minden úgy történt, ahogy lennie kellett, sőt, meglepetésemre "kárpótolva" lettem egy nagyon gyors, könnyű szüléssel. A jó hír, hogy a második babával azért könnyebb lesz ám sok minden az első pár hét után :o)
2010. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!