Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ordítanak állandóan?

Miért ordítanak állandóan?

Figyelt kérdés
Minden gyerek kivétel nélkül ordít, aki a környezetemben van. Ha csak szimplán mondani akarnak valamit akkor is. Némelyikre az anyja nem győz rászólni hogy ne ordítson már halkan is lehet. Mi ennek az oka? Kíváncsi vagyok.
2013. jún. 15. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert közösségben, oviban, suliban, játszótéren túl kel kiabálniuk egymást. Úgy megszokják, hogy a végén alapból hangosabban beszélnek. Majd leszoknak róla, ahogy idősödnek.
2013. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*kell
2013. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek is, a tesómé és az egyik barátnőmé is akkor kezdett üvölteni, amikor közösségbe kerültek. Szoktam szólni, hogy ott vagyok mellette, hallom akkor is ha nem üvölt, de ha elfelejtkeznek magukról, akkor megint jön az üvöltés.
2013. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyém még nem jár közösségbe, de sokszor kiabálva szól, még ha ott vagyok mellette, akkor is. Ki érti?
2013. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert gyerekek:)

Kiabalnak, hangoskodnak, ricsajoznak. Ilyenek a gyerekek. Majd ha kelloen szocializalodtak, és elegszer elmondjuk nekik,hogy zavarnak masokat akkor beallnak a sorba ok is és majd nem fognak kiabalni:)

2013. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zabmester ***** válasza:
Az enyém is ordít :) Mondjuk nem csodálom, az oviban olyan hangzavar van, hogy muszáj nekik ordítva beszélni, mert hát a többi is ordít, nyilván ugyan ezért. Ördögi kör :D Mentségükre szóljon, gyerekkoromban én is ordítottam, anyám nem győzött elégszer rám szólni, hogy halkabban. Bár állítólag most is ordítva beszélek, legalább is a párom szerint, de nekem ez a normál hangerőm. Szóval ezek után pláne nem csodálkozom, hogy a gyerek is hangosan beszél.
2013. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!