Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy mondjam meg a szomszéd...

Hogy mondjam meg a szomszéd gyereknek hogy ne járjon át hozzánk minden nap mert zavar, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom bezárni a kaput (mert nincs) sokszor az udvaron talál meg minket, úgyhogy nem akarom kerülgetni a témát egy az egybe meg akarom neki mondani. Nekem kisbabám van nem hiányzik még egy gyerekre felügyelni, meg órákra felejti itt magát sokszor. Csak szegényemet tényleg nem akarom megbántani.

2013. jún. 14. 06:36
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy anyjára se igen hallgat egyszer csak eltűnik otthonról aztán itt köt ki. Abban bízom ha én mondom meg neki akkor talán nem jön át.
2013. jún. 14. 06:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Először beszélj az anyukájával.
2013. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves? Én is előbb az anyjának szólnék...
2013. jún. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? AZ anyjának szólj hogy ne engedje át mindennap a gyereket. (mi az hogy eltűnik otthonról? Ha be van zárva az ajtó nem tud magától átmenni a szomszédba)
2013. jún. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
10év körüli. találkoztam az anyjával mondta hogy szólt neki hogy ne jöjjön zavarni de mégis átjött. azért nem tudom mit mondjak mert ha én megmondom neki hogy nem kívánatos személy akkor csak megérti...
2013. jún. 14. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy kislány, aki a szomszédasszony unokatesójának a lánya. Mikor kicsi volt a lányom, nagyon rám kapott. Allandóan nálunk ult, elnyomogatta tévét stb. Egyszer jott át és a férjem ment ki. Mi nem voltunk otthon a kicsivel. Mondta neki a férjem, hogy nem vagyok otthon és bezárta a ház ajtaját. Igy elment a lány. Nagyon szégyenlem, hogy így rázárta az ajtót, de máshogy nem értette volna meg. Néha egy kicsit undoknak kell lenni.
2013. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, örülök hogy leírtad a példátokat. voltam én már undok :) szépen kikísértem este és elköszöntem tőle, de másnap ugyanúgy jött :(
2013. jún. 14. 11:46
 8/10 A kérdező kommentje:
ja meg volt olyan is hogy be sem engedtem mondtam neki hogy most nem érünk rá, akkor hazament aztán ugyanúgy jött.
2013. jún. 14. 11:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát tuti nem bírnám,undok lennék megmondanám h ne haragudj de ne gyere,zárd ki menjetek játszóra egy ideig udvar helyett.
2013. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azonnal szólj a szüleinek, ne csak anyucinak, hogy ne engedjék át a gyereküket, mert nem tudsz órákat vigyázni rá! Ha legkozelebb átjon, fogd kézen, vidd haza és csengess be,mond el újra! Nem fog tobbet menni, tuti.
2013. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!