Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak velünk alszik 13 hónapos...

Csak velünk alszik 13 hónapos lánykánk. Mit tehetnék, hogy egyedül aludjon?

Figyelt kérdés
Eddig külön szobában aludt, nem mondom, hogy jól, de azért megoldottuk. Most a saját ágyában fél óránként kel, ha velünk van kb két óránként. Jön a foga, de fájdalomcsillapítóval is ugyanez a forgatókönyv. Nem szeretnénk együtt aludni vele, nem tudunk pihenni, de hányásig hisztizik ha nem hozzuk át.
2009. okt. 9. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok ki, hogy az ágyát áthozzátok a ti szobátoka ideiglenesen. Lehet, hogy ha hallja a hangodat, akkor megnyugszik és visszaalszik. Ez csak egy tipp, mert nálunk nem volt még ekkor külön gyerekszoba, így ő mindig velünk aludt. Amikor jött a foga, akkor ő is felébredt, de hamar visszaaludt, miután megnyugtatgattam.

Jobb ötletem sajna nincs.

2009. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. okt. 9. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam hamarosan 22 hós lesz.Közös szobában alszunk.Nappal a saját ágyában van,esténként is elvan itt,de az is előfordul,hogy közénk jön,mert alig látja az apját és néha nem hajlandó nélküle aludni.Én nem bánom,hogy így van,szeretek vele ébredni:)
2009. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%

Ez gáz, de szoktasd át a saját szobájába, lehet hogy az elején kemény lesz, de nektek is könnyebb lesz utána bizonyos téren.

Nekem 2 hónapos koráig volt velünk de volt egy frusztrált érzésem mikor apával elvoltunk, mi ezért tettük külön elég hamar.

2009. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem hiszti! Vigasztalasra van szuksege. Egyedul nem tudja magat lecsillapitani, csak feladni a segelykialtast es beletorodni a helyzetebe.

Szerintem is probaljatok meg atvinni a kisagyat a ti szobatokba (hataha befer), ha nem megfelelo az agyatok 3 szemely reszere es nem is akartok egyutt aludni a szerelmetek gyumolcsevel.

Amugy ne feljetek nem akarna elete vegeig ugysem veletek aludni.... :)) Nagyobb koraban ha hivnad sem menne a szulokkel aludni...

2009. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De sajnos hiszti, mert mindenért ezt csinálja ami nem tetszik neki. Ennek ellenére nem hányhat, ez tiszta sor. Az érzés remek, hogy ott van, csak kb 10 percenként kelünk, hogy nehogy ráfeküdjünk, stb. Köszönöm a válaszokat! Lassan talán megszokjuk hármasban. Az ágyat nem hozzuk át, maradjon meg neki a saját szobájában, legalább nappal. Talán így könnyebben visszaszokik egyszer.
2009. okt. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!