Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem szeretem a kisgyerekeket....

Nem szeretem a kisgyerekeket. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, milyen tündériek és aranyosak tudnak lenni, de ha csak rágondolok hogy egyszer nekem is talán gyerekem lesz... őszintén szólva erősen gondolkozom rajta hogy nem lesz :( Egyik pillanatban semmi bajom velük, a másikban meg a hátam közepére se kívánnám őket :( Valamiért mindig úgy gondolok rájuk, hogy folyton sírnak, követelőznek, azt hiszik mindent megkaphatnak stb. A környezetemben lévő gyerekeket persze kedvelem(pl. az unokatesóimat) de más gyerekeket képtelen vagyok elviselni :( Ez miért lehet? :( 17/L
2009. okt. 4. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Én 39 éves nő vagyok,nem szeretem a gyerekeket,nem is lett soha,Hála Istennek.

Ennyi az egész.

Nagyon tisztelek mindenkit,aki gyereket vállal,de egyszerűen nem az én világom.Minden ember más.

2009. okt. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Abban a korban vagy, hogy idegesít. A saját babáddal másként lesz. Akkoriban engem is zavart ha a boltban vagy valahol elkezdett sírni egy baba. Most van egy 3 hónapos kislányom és imádom. Veled is másként lesz. Egy saját baba más, őt imádni fogod.
2009. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mert 17 éves vagy és abszolút nem a család, gyereknevelés körül forog minden gondolatod. Ez így jó. Majd amikor eljön az az idő, hogy babát szeretnél, akkor teljesen máshogy látod majd. Én is így voltam. Nem kezdtem el gügyörészni , ha kisbabát mutattak , nem estem hanyatt ha terhes kismamát láttam...Aztán amikor én kerültem ilyen helyzetbe, hirtelen megfordult a dolog. Szívesen beszélgettem kismamikkal, nézegettem a babákat. Ennyi.:)

2009. okt. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ráérsz még ezen 8-10 év múlva merengeni. Ennyi idősen én se szerettem őket, most vagyok 25 és már van egy kislányom. Ezek szerint megváltozhat, de ha nem az sem baj. Nem vagyunk egyformák. Nem kötelező mindenkinek gyereket nevelni.
2009. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

ebben a korban normális, nem kell hogy imádd őket. Én 22 éves koromig nem szerettem a gyerekeket. Aztán megváltozott minden, 31 éves vagyok, van két gyerkőcöm, a pici 1 éves.

De az az igazság, más gyerekét továbbra sem igzán szeretem.

2009. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!