Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak a 14 hónaposomma...

Mit csináljak a 14 hónaposommal ha nem kar jönni tovább a lábán?

Figyelt kérdés

A szitu a következő:

Elindulunk a boltba.Gyalog megyünk, mert nincs messze a bolt és picike ahova nem tudnám betolni a babakocsit.Odafelé még jön velem szépen, fogja kezem.Majd mikor már szatyrunk is van hazafelé, akkor el kezd sírni, kikapja a kezét a kezemből és megáll.Nézi a földet és sír..Ha megfogom a kezét és húzom tovább még jobban sír. Ha felveszem abbahagyja. Nem hiszem, hogy elfárad, mert itthon egész nap megy, meg sem áll.Nagyon erős mozgékony kislány.Hogy lehet arra nevelni, hogy jöjjön mellettem szépen.


2013. máj. 22. 14:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*akar
2013. máj. 22. 14:13
 2/12 gabszem ***** válasza:
szerintem ő ehhez még kicsi, az enyém 15 hónapos és most kezdett el csak járni. Neki ez még sok szerintem akkor is ha erős.
2013. máj. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elfárad!!! Otthon leül, feláll, megpihen! Az utcán ezt nem teheti ! !

Majd 2-3 évesen lesz az hogy oda vissza elsétál veled!

2013. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kicsiknek a rohangálás teljesen más, mint folyamatosan menni. Jogosan sír, mert elfárad.
2013. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
tuti100, hogy elfárad, más otthon szaladgálni, mászni, mint masszívan gyalogolni, még nemrég jár, nem elég erősek az izmei hozzá, és az utcán agyilag is több ingert kap, mint otthon, abban is elfárad. Vedd fel!! Nem fogod elkapatni, amíg tud, úgyis megy...
2013. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy 14 hónaposnak iszonyat sok az utcán gyalogolni a boltig és vissza, még ha az nagyon közel is van. Az utcán sokkal jobban elfárad, mint otthon, hiszen sokkal több inger éri, egyenletes tempóban kell gyalogolni, mindenre odafigyel... Az én kisebbik fiam is 14 hónapos, már 2 hónapja önállóan jár, de még meg sem fordult a fejemben, hogy az utcán gyalogoltassam. Szerintem kb. fél év múlva próbáld újra. De igazából, megbízhatóan, erre 2 éves koruk körül képesek.
2013. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Odafelé vidd, aztán hazafelé jöjjön a lábán, míg neked tele a kezed.
2013. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hűű hát akkor visszaállunk a babakocsira. Ő már régen jár (9és fél hónapos kora óta) így meg sem fordult a fejemben, hogy kicsi ehhez..A babakocsit már 1 éves korától nem is használtuk, mert olyan szépen jött a lábán.Most meg hiába nagyobb elfárad..?Hát lehet.
2013. máj. 22. 14:29
 9/12 anonim ***** válasza:

Vigyél babakocsit, hagyd kint,(ha kell biciklilánccal rögzítsd a bolt előtt) és akkor oda és vissza is annyit gyalogol, amennyit akar. (A babakocsiba meg tudod pakolni a cuccot)

Kicsi még. De ezt már írták...

2013. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Évek óta még nem járhat.. Az nem lehet hogy míg hűvösebb volt siettetek azt bírta (nem tudom milyen messze van a bolt) mióta jobb idő van jobban elszöszöl mindennel, többet sétálgat jobbra-balra ezért fárad el könnyebben?
2013. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!