Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha reggel szárz pelust veszek...

Ha reggel szárz pelust veszek le a gyerekről, azt használhatom tovább?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. Én mindig visszaadtam a gyerekre a pelust, ha száraz volt. Fel se ömlött tőle, semmi baja nem lett.
2013. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Száraz pelust le se veszek,minek?

Tapintásra érezni azt ha cserére érett.

(reggeli etetés után úgy is megy bele minden,akkor úgyis cserés)

2013. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha már szobatisztaság-közeli korban van a gyerkőcöd, érdemes reggeli előtt bilire ültetni, az éjjel összegyűlt pisit hátha beleengedi.

Mi legalábbis így kezdtük, és 3 hét alatt simán szobatiszta lett a fiam.

Ha még csak csecsemő, akkor bocs az OFFért.

2013. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is simán ráadom. Főleg ha este 6 körül becsinál, adok rá tisztát. 7-kor meg fürdünk, ugye. Az még száraz. Reggel ráadom simám.
2013. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

20 hónapos a lányom és már egy ideje bilizik, de nem sikerül mindig és minden bele a bilibe, igyekszünk, de nem akarom eröltetni. Amikor felébred, megvárja míg ráteszem a bilire és a pisi belemegy a bilibe, de a kaki még nem állt be állandóra, van hogy 4-5, és van hogy csak 1 kaki van naponta, ezeket nem tudom kiszámolni.

De arra gondoltam, hogy egész éjjel beleizzad abba a pelusba és én visszategyem?

2013. máj. 2. 12:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy le leszek pontozva, de én minden reggel átpelusozom a lányom és új pelenkát kap, mert hát mégiscsak abban volt már vagy 11 órát. Új reggel, új pelus. 16 hós

Mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja.

2013. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pazarlás kidobni a száraz pelust. Semmi baja nem volt a lányomnak sem, és most a fiamnak sincs. Bár ez is pénztárca függő. Biztos nem fogom kidobni a full száraz pelenkát. Jézusom. Semmi baja nem lesz tőle.
2013. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Nem tudom milyen pelust vesztek,de nekem nem izzad bele,nincs túlöltöztetve sem,nincs 22-23 foknál melegebb sem.

Este fürdés,vacsi,elalvás előtt peluscsere általában,reggelre egyszer ha belepisil,reggel ébredés utén reggeli,kakaó,úgyis peluscsere.

2013. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Osztom a 2-es véleményét.



7-es voltam.

2013. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem rég tértünk pampersről a liberóra. Reggel enyhén meg szokott izzadni a feje, hajlatok, ezért gondoltam, hogy ott is és lecserélem.
2013. máj. 2. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!