Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy élheti meg egy 4 éves...

Nikoletta 23 kérdése:

Hogy élheti meg egy 4 éves kislány az óvoda váltást?

Figyelt kérdés

Kislányom kis csoportos óvodás,már első nap "otthon" érezte magát az oviban,mindenkit kedvel,mind 3 csoportban ismeri az óvónéniket,úszásra jár az oktatót is kedveli.Nagyon sokat gondolkoztam már ezen,mit tegyek.Költöztünk pár hete,egyik kerületből másikba.Fél órás BKV-s utazással az otthonunktól az ovihoz érünk.Ez nem gond,csak van egy 2 éves kis tesója is aki nehezen alkalmazkodik az utazáshoz,amit megértek!

Nem tudom,mit tehetnék mert ő miatta nem szívesen venném ki a kislányt.Ha hosszabb távon gondolkodom akkor egy év és a kis tesó is megkezdi az ovit,így együtt járnának majd.Nem szívesen venném ki a közösségből.Nem tudom,mit érezne a kislány?

A mostani lakóhelyünk körül is van jó néhány ovi amiből választhatnánk."Kényelem" szempontjából átíratnám.De aztán valahogy meggondolom magam!

Ti,mit tennétek?

Fél óra utazás nem sok!Nem tudom,kinek lenne jobb vagy rosszabb,kislánynak vagy kis tesónak?

Kérlek adjatok tanácsot!


2013. máj. 15. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem félóra utazás mindenkinek rossz. Nektek anyagilag is rossz.

Ha van még 2 éve az oviban akkor szeptembertöl iratnám át egy nyári szünet után.

Ha majd iskolába megy és a környéketekre fog járni akkor meg az iksolába nem lesz senki ismeröse, mert nem oda járt oviba. Aztán akkor meg a kistesót hordhatod félórára mikor a nagy már iskolás.

2013. máj. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha könnyen ismerkedik, nincs vele gond akkor talán nem viselné meg annyira, mert a másik helyen is találna barátokat hamar. De ha félénkebb akkor inkább ne írasd át máshova.
2013. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te ismered a lányod!!

Nekünk nincs választás, 2-3 évesen Bölcsibe járt, majd szeptemberben megkezdte az ovit, de 2 hónap utàn vidékre költöztünk munka miatt, most visza Bp-re, de másik kerületbe, így most jövő hónaptól megint új ovi!!!

Semmi probléma nem volt azzal, hogy 2 hónapig járt egy oviba, majd másikba, szerintem most sem lesz gondd a harmadikkal!

Alkalmazkodik, ez van!

Neki az a lényeg Anya Apa meglegyen!

2013. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem íratnám át csak azért hogy a kicsinek jobb legyen .föképp hogy szeret oda járni .
2013. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!