Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadnátok a napiba? Láttam az...

Beadnátok a napiba? Láttam az alábbi kérdést de az enyém nem az, én azon dillemázom, hogy október végén kell szüljek és vajon beadjam-e, mert attól tartok hogy haza hozza a picinek a bacikat ami úgy-e nem nagyon hiányozna,

Figyelt kérdés
viszont szegénykém nagyon kívánkozik a keresztmamija az óvónéni és párszor vittem be már. Amúgy 3 éves
2009. szept. 30. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem nagyon értem...A napi az óvoda? (De ezt is csak kikövetkeztettem, ha már a keresztanya óvónő...)

Ebben az esetben a válaszom igen, beadnám. Egy ekkora gyereknek már szüksége van a társaságra, a szocializálódásra.

Az meg, hogy hazavigye a bacikat, elkerülhetetlen. De ha 2 év múlva megy óvodába, akkor is hazaviszi...

Ha anyatejes lesz a baba (ezt ugye nem tudja senki előre megmondani), akkor kellően védett az immunrendszere, ne aggódj!

2009. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a napi az óvoda és koszi a választ csak azon gondolkodtam,hogy nem lenne jobb ha csak tavasztól megy,hogy a pici immunrendszere is erősödjön.
2009. szept. 30. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék vele márcsak a testvér féltékenység miatt is.Ha beadod azt gondolhatja ő már nem kell neked mert ott van a kicsi.
2009. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem adtad be akkor én sem most tenném mikor megérkezik a kis tesó. Várnék egy kicsit amíg összeszoknak, sokat beszélnék róla és aztán. A bacik miatt meg nem aggódnék túlságosan. Az én lányom mikor megszületett már ovis volt a fiam és szinte sosem volt beteg. De ha ő mondja hogy akar menni akkor nyugodtan vidd, pláne ha ott a keresztmama.
2009. okt. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!