Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valaki nyaralni kisgyerek...

Volt valaki nyaralni kisgyerekkel (2 év körül) Szegeden a Hotel Forrásban (Napfényfürdő-Aquapolis mellett)?

Figyelt kérdés

Minden infó érdekel.

Mennyire bababarát?

Milyen a strand?


2013. máj. 7. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak a fürdőről tudok neked írni, mi már voltunk egy jó párszor nagyon jó!

Vannak részek ahova nem engedik be a kisgyerekeket pl:termál rész de igazából nem is hiányzik bőven elég ami van!

2013. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, tavaly voltunk a 2 évesünkkel, de szüleim minden évben oda viszik az unokákat nyaralni már évek óta. Szuper hely, nagyon kedvesek. A fürdő is nagyon jó, 2 hete voltunk megint (csak a fürdőben), a gyerekem folyamatosan kérdezgeti, hogy mikor megyünk megint.

Nem túl nagyok a szobák, de a pótágy egy kinyitható kanapé amin tök jól aludt a fiam, a kaja is jó volt, mindig találtunk finomat és nagyon kedvesek a gyerekekkel!

A fürdőben van bent játszóház, kint pedig játszótér, több gyerekmedence is (persze fiam a nagymedencét szerette karúszóval, meg a csúszdákat). Szóval én nagyon ajánlom, bár sajnos nem olcsó...

2013. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hely, és bababarát, közvetlen át lehet menni az élményfürdőbe a köntösben, a fürdő is tök jó, nagyon nagy, nincs tömve, sok medence van.
2013. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak ajánlani tudom,bababrát,tiszta kultúrált,és mii apartmanba szoktunk menni az nem kicsi.
2013. jún. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!