Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fülfájós gyerekek anyukái!...

Fülfájós gyerekek anyukái! Kinőtte a gyerek a hajlamot? Mikorra?

Figyelt kérdés
A lányomnak mostanában a legkisebb nátha is a fülére megy. Annak idején én is ilyen voltam, de nekem kivették a mandulámat, onnantól nem volt gond. De most már nem kapkodják ki csak úgy a mandulát. A ti gyereketek kinőtte? Vagy mi hozott változást?
2013. máj. 7. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam kiskoromban sokat szúrták fel a fülemet. Anyumék megvizsgáltatták a szobát és kiderült h káros sugárzás van az ágyam alatt. Átették az ágyamat máshova többet nem szúrták a fülem.
2013. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a fiam ilyen típus, egyéves sem volt, mikor magától kiszakadt a dobhártyája, és kifolyt a trutyi a füléből – borzalmas volt a tudat, hogy nem tudtuk, miért sírt addig, hát a füle miatt. :(

Ettől kezdve kb. 5 éves koráig úgy 10x volt középfülgyulladása, nem nagyon komoly, de fájdogált a füle minden náthánál. Melegítettük, infráztuk, magán fül-orr-gégészhez jártunk vele (miután egyszer 3 órát kellett várakoznunk a rendelőben a lázas, fülfájós gyerekkel a „sima” fül-orr-gégészre), aki az egyik legjobb az országban, és mondta, hogy nagy az orrgaratmandulája, de nem szedi ki, csak végszükség esetén. Ha nagyobb gond volt, egy gyógyszertári keverős orrspray-t írt fel rá, és az segített.


Az tény, hogy minden egyes szörcsögésnél már hoztam is a sós vizes orrspray-t, nehogy visszafele menjen a trutyi az orrából.


Most már 8 éves, és talán úgy egy éve egyszer megjegyezte egy náthás időszakban, hogy fáj a füle, de infráztunk, és nem lett belőle gond.

Szóval mondhatni, hogy kinőtte a dolgot. (Lekopogom.)

2013. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!