Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadatjátok a gyermeketeknek...

Beadatjátok a gyermeketeknek a H1N1 oltást?

Figyelt kérdés

Két és fél éves a kislányom.

Szerencsére egészséges,mint a makk,soha nem beteg.

De már annyit olvastam az oltásról pro és kontra,kiváncsi vagyok a véleményetekre!


2009. szept. 28. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi nem adjuk be. Mivel csak egy évig véd és utána a mutálodott vírus ellen már nem jó. Akkor inkább kapjuk meg és jól odafigyelve gyógyítsuk a gyereket ki belőle. Oszt megvan a védettség. Voltaképpen hány gyerek halt meg ebbe a vírusba???
2009. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2009. szept. 29. 15:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van és egynek sem adatom be! Ne az én gyerekeimen kísérletezzenek az "összecsapott" oltással!Egyébként még soha egyikünk sem kapott a családból ellene oltást!A legnagyobb lányom volt egyszer influenzás semmi gyógyszert nem kapott,szenvedett szegénykém 3-4 napig ,de teljesen felépült !!!!
2009. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem,a GYAERMEKORVOSUNK lebeszélt róla.(13hónapos a babám)
2009. okt. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!