Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Beadatjátok a gyermeketeknek...

Beadatjátok a gyermeketeknek a H1N1 oltást?

Figyelt kérdés

Két és fél éves a kislányom.

Szerencsére egészséges,mint a makk,soha nem beteg.

De már annyit olvastam az oltásról pro és kontra,kiváncsi vagyok a véleményetekre!


2009. szept. 28. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne gyerekem, nem adatnám be neki szerintem. Gondolom azt is olvastad, hogy a vakcinát nem tesztelték, ergó több millió tesztalanyt szerznek úgy, hogy a sok ember, rettegve H1N1től rohan és beadatja magának...
2009. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen olvastam,és én is amellett vagyok,hogy nem kell beadatni senkinek!
2009. szept. 28. 19:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Épp most kaptam egy emailt, ami ezt boncolgatja. Most már még inkább nem a válaszom.
2009. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem adatom be a gyerekeimnek. Egyrészt higany van benne (ma mondta a gyerekorvosunk), másrészt meg csupán 60%-ban ad védettséget.
2009. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem adatom be. Ha ez így megy tovább, az immunrendszerünk semmit sem fog tudni kivédeni. Nem szeretnék a gyerekeim immunrendszerének az ellensége lenni.
2009. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe se jutott ez!

Ilyen hipp-hopp összedobott oltás nem lehet vmi jó!

Meg aztán minek egy influenza ellen oltás?

Csak az embereket ijesztegetik,és nem is kicsit!

2009. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem adatom be. Meg sem fordult a fejemben.
2009. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Megkérdezem az orvostól, hogy mit javasol.

Most úgy gondolom, hogy beadatom neki, és az apukája ill. én is felvesszük. Tavaly télen nagyon beteg volt szegénykém, egy hétig nem ment le a láza, alig evett valamit, amit meg megevett kihányta. Lényegében a gyógyszereken és egy kis tápszeren élt, amíg tartott az influenzája. Nem szeretném megismételni:(

2009. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: de ugye azt tudod, hogy az influenzából elég sok létezik, a bacik mutálódhatnak, rezisztenssé válhatnak 1-1 antibiotikummal szemben és máris van 1 új influenzánk... Plusz az ég világon semmi információ nincs a vakcina mellékhatásairól, főleg hosszabb távon!
2009. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó keversz valamit. Az influenzát vírus okozza, ami nem egyenlő a baktériummal, mivel bakteriális fertőzést kezelnek antibiotikummal, így az influenza kórokozója nem lehet rá rezisztens, mivel nem is hat rá. Egyébként értem mit akartál írni, és a kórokozós kavarcot félretéve igazad van.
2009. szept. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!