Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szokott lenni önbizalomhiányotok?

Szokott lenni önbizalomhiányotok?

Figyelt kérdés
Néha olyan bizonytalan vagyok magamban. például írt fel az orvos kikeverős gyógyszert, és bizonytalan vagyok, hogy jól csináltam e meg. Vagy hogy jól felöltöztettem e? Nincs e melege? Nem e fázik stb... Néha kételkedem abban is hogy jó anya vagyok e.
2009. szept. 28. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
33%
Neked nem önbizalomhiányod van,hanem depressziós vagy.Menj el orvoshoz,vagy beszélgess minél többet a pároddal,Ő meg fog nyugtatni.Tapasztalatból mondom. Ja és próbálj néha kicsit kikapcsolódni.Vagy egy rövid séta egyedül vagy ha valaki tud vigyázni a picire akkor a pároddal,egy jó könyv vagy akármi,amikor nem figyelsz semmi másra csak Magadra. Sok sikert és csak nyugi!!! :-)
2009. szept. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kicsit durva ennyiből megállapítani, hogy a kérdező depressziós. Szerintem minden anyukával előfordul, hogy elbizonytalanodik. Van aki többször, van aki ritkábban. Velem is megesik. Én például sose vagyok biztos abban, hogy vigyem-e orvoshoz a gyerekeket, vagy még csak olyanok a panaszok, amikhez elég vagyok én is. És bizony előfordul, hogy elsírom magam, hogy rossz anya vagyok, mert pl. elvesztettem a türelmemet és hangosan szóltam a gyerekre, aki megszeppent. Ne aggódj, biztos jó anya vagy, hiszen igyekszel mindent megtenni a gyermekedért. Ha rossz anya lennél, ez a kérdés nem is jutott volna az eszedbe, mert nem is érdekelne, hogy jó vagy-e, vagy rossz.
2009. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!