Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit reggelizik a másfél- két...

Mit reggelizik a másfél- két éves gyereketek?

Figyelt kérdés
Az enyém bundáskenyér, vajas-lekváros kenyér, cini-minis, mást nemnagyon akar...
2009. szept. 28. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rántotta kolbásszal-szalonnával. Direkt miatta vágja apróra a párom.:)
2009. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fene a lányom gusztusát, de ő imádja a kaukázusi kefírt, akár csokis gabonagolyókkal, akár nélküle. Szokott joghurtba kevert gabonapelyhet, szalámis kenyeret, olvasztott sajtos kenyeret, főtt virslit is reggelizni. Nem nagyon tudnék most olyat megemlíteni, amit mi eszünk reggelire, ő nem.
2009. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyan a kisfiam ennél már idősebb, de még pontosan emlékszem rá, hogy bármit hajlandó volt reggelizni. Ha valamiért kicsit nyüszibb volt, felajánlottam (elétettem) 2 lehetőséget (pl.párizsis kenyér vagy mézeskenyér) és abból választhatott. Valamelyikre mindig rákapott.
2009. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nálunk még az elmaradhatatlan tejcsivel indul a nap, utána vajas kenyér, de általában valamilyen péksütit eszik a lányom, az hogy édes vagy sós már mindegy, csak kézzel foható legyen és lehessen magával hurcolászni. Egyszerűen nem bírom rávenni, hogy leüljön reggelizni, neki reggel menni kell.
2009. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szia,

az én fiam 22 hós, szinte mindent megeszik amit elé teszek, de itt van pár kedvenc: májkrémes kenyér - kovi ubival, bundáskenyér, rántotta - ez is kovi ubival, és virsli - rengeteg mustárral(ezt kiadagolom és a többit eldugom, mert 4-5 kiskanállal képes megenni 1 pár virslihez)

az édes reggeli nem jön be neki, pl. a lekvár vagy méz

de a sajtot is szivesen eszi

2009. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 16 hónapos Ő májkrémes kenyeret,vajas kenyeret(felvágottakat nem szereti),rántottát,tejbegrízt szokott reggelizni.
2009. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 és fél éves.

Ő is szereti a májkrémes kenyeret, felvágottas kenyeret, rántottát, tejbegrízt, tejberizst, lekváros, mézes kenyeret. Trappista sajtot, kördobozos sajtot. Mellé ubit, savanyúságot. Nagyon szereti még a pirítós kenyeret.

2009. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez elég hangualt függő és attól is függ,hogy mikor ébred.A legtöbbször tápszert kér,de bejön neki a:májkrémes kenyér,vajas Trapistás kenyér,müzli,joghurt,körtelekváros pirítós,rántottatejbegríz.A parizert rágja,de nem nyeli le(ue a sorsa a virslinek is,így szalonnát,felvágottat sem kap).
2009. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

16 hónapos, még tejpépet eszik.

Nagyon szereti, amit én főzök tejbegrízt azt nem eszi meg. Anyatejes volt, tápszert nem csak tejpépet kapott és ez így megmaradt. De ő olyan éhes reggelente, (este 8-reggel 6-7-ig alszik)hogy ki sem bírná, ha elkezdenék tojást sütögetni, meg kenyeret készítgetni.

A pépet tejjel keverem ki neki.

Remélem hamarosan áttérhetünk a rendes kajára.

Egyébként, vacsira minden ilyesmit eszik, amit ti is írtatok. Kedvenc a szalámi, májkrém, virsli, tojáskrém.

2009. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én 20 hónapos kisfiam szereti a rántottát, a főtt virslit, a cini-minist, a májas-, vagy szalámis kenyeret, a sonkás szendvicset, a tejbegrízt, meg az auchanos pogit. :)


Mindezek mellé minden reggel, és este is kötelező a kakaó.

2009. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!