Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyerköcötöknél...

Másfél éves gyerköcötöknél aki 11,12óra felé alszik el alvas elött vagy után adtok ebédet? Mikor reggelizik mit? és mikor 10óraizik?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
8 fele reggeli tizórai nincs 12-fél egy körül ebéd. délelőtt elmajszol egy kiflit.
2009. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

7-kor reggeli, 10 után-körül tízórai, 11 körül alvás egyig. Ha felébred akkor kap ebédet.

17 hónapos. Egyszerűen nem tudom még neki jobban kitolni az alvását, mert 6-kor kel és kb 2 perc alatt elalszik amint a kiságyába leteszem. Este 8-kor alszik el. Éjszaka nem kel föl.

2009. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2.vok, ja tejpépet reggelizik, ha az nincs itthon akkor kenyeret. Mindent szeret, szalámi, párizsi, sonka, sajt, sajtkrém. Bármi ami van itthon.
2009. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8-9 között reggeli, 11 után gyümölcs, vagy túrós édesség 12 után alvás, 3 körül ebéd. Kislányom nem szeret alvás előtt bekajálni. 6 körül uzsonna ami általában gyümölcs és péksütemény, este 8 babatej és alvás.,
2009. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is annyi idős a kisfiam, mint neked.Elég "béna" napirendünk van kaja szempontjából, így alakult.

Fél 7 után ébred,akkor kap tejet,azzal visszaalszik 9-10-ig,reggeli vmi szilárd kaja,ma pl. bundáskenyér volt.

12 után gyümölcs,túróval,joghurttal,gabonafélével.

14 óra körül fekszik le délután,előtte kizárólag levest fogad el,majd ébredés után "ebédel"( 16 óra után).

Nekünk olyan, hogy uzsonna nem igazán van,rágcsál kekszet,gyümölcsöt.

Vacsora nagyon kevés,kenyérrel vmi,vagy főtt kaja.

Elalvás előtt iszik megint tejet.

Szóval nem "minta" napirendünk van,nem én, a kisfiam alakította így.

2009. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Hát a miénk se minta.Szinte egy nap sem egyforma.Fiam 7kor kel 2dc tej,majd utána 9-10felé hajlando enni nem tul sokat:vajas kenyerek,vagy virslit péksütit ... 12kor alszik el és elötte adok neki az ebédböl de ebböl sem sokat eszik majd alszik 2-3órát majd felkel és megeszi ami maradt neki ebédböl.Elég érdekesen csinálja.2x ebédel.Délután 5felé uzsizik gyümit stb vacsi 7kor és 8,9órakkor elalvás elött 2dc tej.

Az ebéddel zavar meg mindig hogy adjam neki alvás elött amikor csak csipeget vagy amikor felkel akkor meg falna mind a fene:D Köszi megegyszer.

2009. dec. 8. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd lazára!:) Az ebédnek nem kell délben lennie,ha 3-kor eszik jól,akkor ebédeljen 3-kor.

Nem fekszik le üres gyomorral,előtte nem sokkal reggelizett,esetleg kapjon egy pici tízórai-szerűséget.

Az utolsó válaszoló voltam...én már csak nevetek,ahogy a család hüledezik,ha pl. telefonálnak 4 órakor és mondom,hogy éppen ebédelünk.:)

2009. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés köszi :)
2009. dec. 8. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!