Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves babád mit és...

1,5-2 éves babád mit és mennyit reggelizik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

2,5 deci kakaó reggel fél 8-kor.

Ezután már csak ebédel 11.30-12 között (nem egy nagyevő gyerek).

2év3hós

2011. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

2 dl tápszer 7-kor.(Ekcéma miatt nem kaphat tejet)

10-kor szalámi kenyérrel vagy joghurt-gyümölccsel.

2011. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves, megiszik kb 1 dl kakaót vagy teát és 3 akkor a falat kenyeret, mint ami pont kényelmesen befér az 1 éves öccse szájába is...

Aztán délig ez elég is neki, akkor 2-3 kanál főzeléket eszik. amúgy meg levegővel táplálkozik.

2011. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok, kedves 3. jót röhögtem, hogy a te gyerkőcöd levegővel táplálkozik, én azt szoktam mondani, hogy az enyém fényevő (vagy fotoszintetizál) :)
2011. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

csatlakozom a fényevő gyerekek anyukájához.

Reggel kakaó rizstejből. (tejallergiás),

Majd délbe eszik talán valamit. ha nem, akkor amikor felébred 4 felé.

2011. márc. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nagyon megnyugtattatok! 1,5 évesem 2dl kakaót vagy tápit reggelizik, aggódtam, hogy kevés neki vagy már nem ezt kéne adnom.


a következő étkezés az ebéd mert enyém is fényevő :D de ha eléggé éhes, eszik rendesen :)

2011. márc. 4. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Csajok el sem tudjátok képzelni mennyire megnyugodtam.

21 hónapos fiam reggel 7,30 körül iszik 2-3 deci kakaót és ez neki elég is lenne ebédig, de én mindig bepróbálkozom egy kis müzlivel, gabonapehellyel, kaláccsal....

Nem mindig vevő rá.

2011. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

22 hónapos a kisfiam.

Reggel fél 9 körül ébred és 9 körül iszik 250 ml tejet vagy kakaót aztán már csak ebédel.

De van olyan hogy eszik egy tejszeletet vagy egy kis kekszet :D

Nem nagy evő az enyém sem.

2011. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én nem szólhatok egy szót sem!20 hónapos a kisfiam és 13kg.6 és 7,30 között szokott ébredni fél órát játszunk mig felébred majd jöhet a reggeli.Kb 2 dl kakaó de inkább tea 4 db virsli kecsappal még jó ,hogy nem eszik hozzá kenyeret.Vagy 2 db sült tojás ,ez egy héten csak egyszer.De szereti a kalácsot ,vajaskenyeret.De a gyümölcsöt is imádja.
2011. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19 hónapos kisfiam 2 deci kakaót iszik reggelire, régebben evett műzlit is, de mióta megtanulta hogyan kell fotoszintetizálni, a kakaó is elég neki. Azért én még próbálkozom műzlivel, banánnal, kaláccsal kakaós csigával, kétnaponta egy-egy falatot eszik belőle. Következő étkezés nálunk is ebéd délben
2011. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!