Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves babád mit és...

1,5-2 éves babád mit és mennyit reggelizik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 14:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ébred 6:30-kor, 1,5 dl tejitalt iszik. 8 órakor reggeli. VAjas kenyér, lekváros, sajt , egy natúr joghurt, vagy tejbegriz. Az én lányom meg hihtetlen mennyiségeket megeszik. 12-ig alig birja ki ekkor ebéd. leves második, desszert. 16 órakor uzsonna. kötelező jelleggel gyümölcs. 18 órakor vacsora. 20 órakor tejital...
2011. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

hát nagyon jókat nevettem.... :) és megnyugodtam...

21 hónapos a fiam, ő szénhidrát mentes diétát tart (91 centi és 13,6 kg)

reggel 2 deci tápszer (tejérzékeny) , 9 körül 2 db virsli szigorúan kenyér nélkül... vagy 4-5 szelet párizsi vagy paprikás szalámi szintén csakis szénhidrát nélkül...

aztán ebéd köret nélkül...ami lehet rántott hús (fél szelelet), 3 halrudacska, 5 szem fasírtgolyó, fél öltelék töltött paprika, és húsleves szigorúan zöldség, és tészta nélkül...

ja, egyedül a sárgabaracklekvárhoz hajlandó kenyeret, vagy zsömit enni...de üresen elrágcsálja a zsömlét, de csakis bevásárlókocsiban, autósülésben, vagy ha nagy kegyesen beleül a babakocsiba....

2011. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!