Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit reggelizik és uzsonnázi...

Mit reggelizik és uzsonnázi naponta a 8 hónapot betöltött babád?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Reggelire szopizik, uzsonnára most kezdett kapni gyümölcsöt, de főként szopizik.
2010. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Reggelire tápszert kap, uzsira gyümölcsöt.
2010. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Reggelire még szopi van. Uzsonnát most kezdtem kiegészíteni neki. Eddig az is szopi volt. És pl. jogkurtot kap kekszel, vagy gyümölcsöt.

Ezenkívűl kap már tízorait, ebédet, és elővacsorát is.

De szopizik még nappal 4x éjjel még 2x

2010. nov. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom ébredéskor szopizik, tízóraira, gabonapépet, zabpépet, vagy daráltkekszet gyümölccsel, néha májkrémes kenyér, vagy margarinos kenyér, ebédre főzelék, vagy abból amit mi eszünk és eheti leturmixolva, ha lusta vagyok főzni, akkor bébikaja gyümölcsöshusis, uzsonna hasonló mint a tízórai, vacsi ált. az ami az ebéd, vagy szendvics, fürdés után pedig szopi.A szendvicset, meg a májkrémes kenyeret stb. katonázva nagyon szépen megeszi, pedig még foga sincsen. 9 hónapos.

2010. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

tápszer

gyümi/Sinlac/rizspép

főzelék

gyümi/Sinlac/rizspép

tápszer


Már 9,5 hós, de már régóta ez a rendszer. Most vettem már baba pudingot, néha azt kap 10 óraira, vagy uzsira. A fogzás miatt meg vagyunk lőve, sokszor azt sem tudom mit adjak neki, hogy meg is egye.

2010. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A fiam is kora reggel szopik,majd 1/2 9 körül gyümölcsös grízt,vagy tejpépet kap....Ebéd fözi,uzsi gyümölcs kekszel,vagy valami pép,vacsi fözi.A fiam nappal 2x szopik viszont(alvás elött.Délben és este) éjjel ébred 3x 4x van,hogy többször.Akkor csak cicizik és úgy alszik vissza.De akkor ki issza ami van......
2010. nov. 18. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Éjszaka az enyém is ezt csinálja. Utolsó előtti vagyok. Jó lenne valami tipp, hogy min változtassak, hogy éjjel már ne keljen fel.
2010. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A lányom volt ilyen éjjelezös.Csak ö ezt késöbb kezdte el.Öt 14 hónaposan szoktattam le a ciciröl.3 éjjel nehéz volt,utána ok,1 hét múlva nem kérte a cicit,de még ébredt.Aztán 18 hós korától átalussza az éjjeleket.Addíg 3 éjszakám volt.

A fiammal most nem tudom mi lesz.A ciciröl még nem szeretném teljesen leválasztani.Gondolom lassan csak áttér ö is arra,hogy átaludjon.Várok még és ha nem megy 10-11 hónaposan ö is éjjelre csak inni kap és babusgatást a vissza alváshoz.Gondolom majd akkor is pár cirkuszolós éjjel után nem fogja ö sem kérni.Majd kiderül.Egyenlöre marad a kialvatlanság,az éjszakázás.

A másik nálunk az,hogy mind két gyermek korán kelö.Reggel 6 kor virítanak,de legkésöbb 1/2 7 kor.....

2010. nov. 18. 21:05
 9/12 anonim ***** válasza:
19:38-as vagyok, nálunk is még éjjel 2-szer eszik tápszert, ezt nem írtam. Szóval nem csak a szopizós babák ilyenek. Bár az én kisfiam nagyon kicsiket eszik, biztos ezért eszik még éjjel is. Nappal 3 óránként, éjjel 4 óránként eszik. Sokszor percre pontosan be is tartja.
2010. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A fiam gyomrában is óra ketyeg... :D

Ami "robban" is ha nem kap pontosan enni......A fiam rendesen eszik nappal vacsira is,alvás elött szopik,mégis éjjel legalább 3x ébred és csak cicizik.....

2010. nov. 19. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!