Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A tehéntejet miért nem fogadja...

A tehéntejet miért nem fogadja el?

Figyelt kérdés

1,5 éves kisfiam 1 éves koráig tápszert kapott.1 éves korától különböző tejitalokat adtam neki idáig,de mostmár sima tejet szeretnék neki adni,de nem akarja meginni.Tudom,más az íze a poroknak,de hogyan tudnék trükközni,hogy megigya a tejet?

Kakaó se nyerő!

Köszi


2009. szept. 28. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az en fiam sem fogadta el eloszor a tejet,pedig mindenfelekepp probaltam enis.Mindig kinaltam neki"nem eroltettem"eltelt egy het is mire hajlando volt inni.Mostanra pedig imadja.14hos a fiam es egy eves koratol kapja.
2009. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes az én lányom reflexből elutasít minden kaját amibe tej van. Bár néha pár kanál kakaót adtam már neki, most megint nem kell. Palacsintát nem eszi meg.
2009. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!