Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyáknapi ajándék láblenyomat...

Anyáknapi ajándék láblenyomat nagyinak? Asználhatok temperát vagy vízfestéket addig?

Figyelt kérdés
8 hónapos és 2,5 éves lányaim lábáról akarok szép lenyomatot adni a maminak. Sima vízfestéket vagy temperát ahsználhatunk?? MErt kisfaluban élek itt semmi normális dolog nincs, csak későn kapcsoltam hogy valami ajándék is kellenne
2013. máj. 2. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

használhatsz, de nem lesz szép, a vízfesték félig megszárad a lábacskáján így "hiányos" lesz, a tempera meg elkenődhet.

sóliszt gyurma? csak só, liszt és víz kell hozzá, ha kisütöd, még tartósabb, a nagy meg temperával kifestheti :)

mi is azt fogjuk csinálni, egy nagy tányérba teszem majd bele, a kicsi belelép, teszek rá a gyurmából rózsákat (az is tök egyszerű) másnapra megszárad, lejön a tányérról, utána megy a sütőbe :)

2013. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt is vannak nagyon jó ötletek.

2013. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tavaly só lisztből kapott tenyérlenyomatot
2013. máj. 2. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 6 hónaposomról csináltam anno lenyomatot.

Temperával, este fürdetés előtt, semmi baja nem lett.

2013. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!