Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot vegyek egy 5...

Milyen ajándékot vegyek egy 5 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

A keresztfiam jövő hónap végén lesz 5 éves. Valami kinti játékot szeretnék vagy élményt vagy nem tudom.

(Legó ne legyen, mert azt máskor is tudja használni, pl.: télen a szobában)


Ti mit vennétek neki?


Ötleteim:

- mese nézés a moziban (vagy más élmény)

- görkorcsolya/roller/bicaj

- aszfalt kréta/színes ceruza


Nagyon köszönöm! :)



2013. ápr. 15. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá!?

Tescóban 8000 a kerti hinta

15.000 a kerti házikó

Trambulin 20.000-

Homokozó 4-5000

Roller 4-6000

Labda

Tollas ütők

Hatalmas vízi pisztoly

Kerti felfújható medence

2013. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyébként a Lego amit írtál, az már egy 5 éves kifiunak nagyon is jó ajándék lenne!

Én fiam is 5éves és most volt nemrég a szülinapja, ő kapott társasjátékokat, 260db-os kirakót, hot wheels autókat és pályát, mert nagyon szereti őket, memóriajátékot. EZt persze a gyerekzsúron és nagyszülőktől, tőlünk - tehát így elosztva.

Kapott még labdát- igazi bőr focilabdát, amivel konkrétan most is játszik kint a kertben.

Szerintem a mozijegy nagyon jó ötlet.

Vagy fizesd be egy ugrálóvárba 1 órára- nem ismerek olyan gyereket, aki ezt ne szeretné.

Kreatívkodáshoz meg jó a kréta, filctoll, ceruza, ehhez vehetnél neki valami jópofa füzetet amibe rajzolhatna, vagy színezőt. Talán egy kisollót is mellé, enyém pl most nagyon szeret ollóval vágni formákat.

ESetleg gyurmaszettet is lehetne adni- azt is szokták szeretni. Van olyan, amihez nem csak a gyurma van,hanem ilyen-olyan formázó kellékek is.

2013. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! Tök jókat írtál, ilyenekre gondoltam.

A LEGO tudom, hogy jó, mert tavalyelőtt karácsonyra azt kapott, csak az ugye benti játék, nyáron meg lehetne mozogni.


Várom a további ötleteket!

2013. ápr. 16. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!