Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot vegyek egy...

Eseme 2 kérdése:

Milyen ajándékot vegyek egy fejlődésben visszamaradott 2 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Tippeket kérnék!

Az ismeretségi körünkben van egy kisfiú, aki nem sokára tölti be a 2. életévét. Sajnos 1 szemmel született és a fejlődése is lassabb, mint a korosztályának. Menni is úgy tud, ha az anyukája fogja az egyik kezét, de amúgy nagyon ügyes. Igazából anya kezére csak az Ő biztonsági érzete miatt van szükség. És mind emellett értelmileg is visszamaradott. Beszélni sem tud még egészen. Az Ő kis nyelvén mondogat jó pár szót.

A kérdésem a következő:

Milyen játékkal lepjem meg a szülinapjára? (Valamilyen fejlesztő játékra gondoltam.)


2012. aug. 8. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Annak, hogy fejlődésben visszamaradott, nincs jelentősége! A kérdés helyesen: Milyen ajándékot vegyek egy két éves kisfiúnak? Fejlesztőjátékot ne vegyél, nyilván hordják a megfelelő fejlesztő foglalkozásokra és tisztában vannak vele, hogy mire van szüksége! Vegyél neki például labdát, bár mondjuk az is lehet fejlesztő játék igazából, vagy kérdezd meg a szülőket, hogy mire van szüksége!
2012. aug. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetnél neki építőkockát. Unico az olyan mint a dupló. Az fejleszti is a kis gondolkodását. De ha többet akarsz rákölteni, akkor Duplót is vehetsz.
2012. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,de az én makk egészséges kisfiam 2.5 éves már elmúlt,amikor úgy kezdett beszélni,hogy a környezete is értette...
2012. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
plüssmaci?
2012. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!