Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a leggagyibb ajándék...

Baranka kérdése:

Mi volt a leggagyibb ajándék amit egy éves gyereked kapott a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nálunk a lányom egy barbi babát kapott amit jobb esetben is csak 3-4 éves kora tud majd igazán értékelni, szerintem. Meg pár dm kupont amit ugye nekem kellett levásárolni. Akitől kapta ezt a játékot kapta mondta volna bocs .zar az anyagi helyzetem most nem tudok venni semmit, ezt hamarabb megértettem volna, mint hogy hozzanak egy max 300-400 forintos babát amit szét is szedett azóta a gyerek.
2013. febr. 22. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
A Barbie baba nagyon nem 300 Ft, hanem kb. tízszer ennyibe kerül.
2013. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor utánzata javítom a téves írásomat! Köszönöm, hogy szóltál :-!
2013. febr. 22. 12:14
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Tudod ezen soha nem gondolkoztam.

Ha olyat kapott, ami nem neki való volt, vagy tényleg túl rossz minőségű volt, akkor eltettem, és nem adtam oda a babámnak. Megköszöntük és ennyi.

2013. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Bár nem szülinapra,hanem Karácsonyra 7 hónaposan egy bilit anyóstól.Sztem igenis gáz,hogy nem a korának megfelelő dolgot kap a gyerek hanem olyat amit 2-3 évre el kell tennem,pakolgatnom a lakásban!És nem az anyagi oldalára gondolok...
2013. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom ajándék lónak ne nézzem a fogát, de egy popsitörlőnek is több hasznát bírtuk volna venni.
2013. febr. 22. 12:50
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok. Az én kislányom másfél évesen is imádta már a Barbie-babákat. Persze talán kicsit korai. 1 évesnek én is inkább valami fejlesztő játéknak örülnék.

Mondjuk nálunk nem volt kimondottan gagyi ajándék szülinapjára de máskor volt már , hogy nagyon melléfogtak.

2013. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az én lányom már nem az első, hanem 2. szülinapjára kapott egy tök "hasznos" ajándékot: 1000 db-os kirakót hozott neki anyósom. Még nem bontottuk ki, pedig azóta több, mint 4 év telt el.
2013. febr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves első!
2013. febr. 22. 12:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kányom az első szülinapjára a nagyitól kapott 2 db használt badyt,ami ráadásul még kicsi is lett volna a gyerekre,meg egy lestrapált plüssmacit(koszosan).Szerintem ennél rosszab nem sok minden van :(
2013. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A fiam kapott egy pedálostraktort ami utánfutóval együtt vagy másfél méter:) azóta is itt kerülgetjük ő meg már bele is unt hogy probálkozzon menni vele..nincs rajta lábtartó:-( egy éve porfogó...ugyancsak keresztapjától most a második szülinapjára egy biciklit kapott amitkb majd 5 éves korában fog tudni használni...tele a ház az ilyen dolgokkal...meg a 120-as méretű gyerekruhákkal van tele a szekrény..Én már nem is idegesitem magam rajta..megköszönöm és megy a többihez...
2013. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!