Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt a leggagyibb ajándék...

Baranka kérdése:

Mi volt a leggagyibb ajándék amit egy éves gyereked kapott a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nálunk a lányom egy barbi babát kapott amit jobb esetben is csak 3-4 éves kora tud majd igazán értékelni, szerintem. Meg pár dm kupont amit ugye nekem kellett levásárolni. Akitől kapta ezt a játékot kapta mondta volna bocs .zar az anyagi helyzetem most nem tudok venni semmit, ezt hamarabb megértettem volna, mint hogy hozzanak egy max 300-400 forintos babát amit szét is szedett azóta a gyerek.
2013. febr. 22. 12:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedvencem a dobolós tépapó meg az énelkős télapó (irtózatos műhangon, visítva játssza az amerikai karácsonyi nótákat egy eszméletlenül giccses kínai műanyag télapó nejlonruhában, és még táncol is hozzá, ijesztő és végtelenül groteszk), de motoros télapónk is van. Még jobb az olyan építőjáték, aminek az elemei szétcsúsznak, akármilyen erősen nyomod is össze, ráadásul a szélei élesek, karcolnak.
2013. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is kaptunk ilyet olyan ajándékot amit nem igazán volt hasznos, mi csak félre tesszük és nem morfondírozunk azon, mi lett volna jobb.

A pedálos traktoros kisfiú Anyukájának üzenem, hogyha szépen tud rajta ülni akkor az elejére kössön egy masszívabb drótot és ha húzza egy- két kört az udvaron marha jól fogja magát érezni a Kisfia. Én is ezt tettem, amíg nem tudták tekerni a pedálját, mert nekik tetszik, bár a 10 kör után már egy kicsit szédültem:).

2013. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi rendszeresen kapunk rokonoktól turiban vett dolgokat. Szerintem ez nagyon gáz, én biztos nem adnák. És ne mondjátok, hogy kényes vagyok, mert rengeteg használt rucit kapok barátnőm lányáról és én is turiban vásárolok neki sok mindent. De ajándéknak nem való, inkább vegyen valaki 1 tescós bodyt vagy popsitörlőt, az is olcsó és mégiscsak valami új.


Amit még kaptunk karácsonyra 5 hónapos lányomnak 24-es kiscipőt :-)


És aminek még nagyon örülök, azok az apró gyöngyökből fűzött mindenféle karkötők, meg nyakláncok. Mondom is mindig, hogy ezek biztos finomak lesznek, ha véletlenül elszakítja...

2013. febr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért megjegyzéseket nem teszek, akármit is kapunk... Nem illik. Ha félek, hogy elszakítja, nem adom oda neki. Ha megkérdezik, mit vegyenek, megmondom. De nem rontom el a gyerek ünnepét epés megjegyzésekkel.
2013. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nálunk is szinte az összes vendég megkérdezte, hogy mire volna szüksége a lánynak. Volt aki még azt is megkérdezte, hogy mekkora pelust használ a csajszi. Ettől az ajándéltól eltekintve hasznos ajándékokat kapott.
2013. febr. 22. 14:29
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves 14-es. Eddig én sem szoktam megjegyzést tenni ajándékra. Pedig életem során lett volna rá alkalmam. De ha egy személytől, aki eddig (19 hónap alatt) 5-ször volt nálunk (egy városban élünk) és minden alkalommal p...ot hozott, na ez már sok. Főleg hogy másoktól azt hallom vissza, hogy mennyire szeretik a lányomat és hogy mennyi minden szépet vettek már neki.
2013. febr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!