Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok bekenik naptejjel a...

Nálatok bekenik naptejjel a gyerekeket az oviban, mielőtt kimennek az udvarra? Vagy figyelnek, mikor mennek ki?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kérik be, nincs ilyenre idő. Nem mennek napra déltől haromig, addig is figyelnek, hogy senki ne legyen a tűző napon.
2013. máj. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bekenik őket. De 12-15ig amúgy is csendes pihenő van.
2013. máj. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az udvarra mennek, nem kenik be őket, délelőtt mennek ki, vagy 3 után. 1 hete volt 12 gyerek egy szabadtéri programon, ami 10-13-ig tartott, akkor viszont az összes gyerek be lett kenve.
2013. máj. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, örülök ha vizet adnak neki ha kér...
2013. máj. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiscsoportba bekenték, most középsőben már maga keni, de én vittem be és mondtam neki, hogy kenje be magát, mielőtt kimennek. 5 éves kislány anyukája.
2013. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bekenik, és a nagy melegbe mindig viszik ki nekik a limonádét, a vizet az udvarra is, és küldik/viszik őket inni a teraszra. 10-től fél 12-ig vannak kint, utána 3 után aki még marad délutánra. Nagyon jó fákkal árnyékolt rész is van az udvaron, van ott homokozó, hinta és egy mászóka is. Ha nagyon tűz a nap, itt játszanak.
2013. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is bekenik őket, délelőtt és délután is.

Szintén tálcán van kint pohár, kancsóban víz, kiszolgálják magukat a kicsik.

Épp kedden mondta az óvónő, hogy ő vesz a csoportnak 3-4 50 faktoros gyereknaptejet, minden szülőre kb. 4-500 ft fog esni. Szerintem tök jó fejek, én legalábbis hálás voltam érte.

2013. máj. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
#7 vagyok, a bölcsiben nálunk is cudrabb volt a helyzet, képesek voltak kiírni, hogy "Kérjük a kicsiket bekenve, kissapkával beadni, süt a napocska!" Fel voltunk háborodva, de lepergett róluk. Szerencsére az oviban sokkal emberibbek.
2013. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azt a gyereket,akinek a szülei visznek naptejet,és kérik,azt igen

én már vittem kb három hete,amint bejött a napsütés,mert nagyon fehér bőrű a fiam

lelkiismeretesen kenik,és a kalapra is figyelnek

sőt az udvaron van kint mindig víz,műanyag pohár,kínálgatják a gyerekeket

ha ivoptt a gyerek,lefele fordítja a poharat,azt majd kimossák.következő ivásnál megint tisztát vesz elő,így nem isznak egymás után.még erre is figyelnek.le a kalappal

2013. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!