Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdett segíteni pelusoz...

Mikor kezdett segíteni pelusozásnál és öltözésnél a gyermeked?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A pelusozásnál? Ezt hogy érted? 3éves a fiam, éjszakára kap pelenkát, de nem segít magárakötni.

Az öltözésben, ha jól emlékszem az 1éves státuszkérdések szerint már akkor kellene segítenie. Nekem még akkor nem segített. Bár én a kérdést se értettem még akkor. Pl. a kezét teljesen magától kellettvolna dugnia a pulóverbe. Nekünk ez úgy zajlott, h én emeltem, céloztam, elkezdtem belenyomni, majd ő befejezte.

Arra sajna nem emlékszem, h mikortól segített normálisan, de biztos, h nem 1évesen. Felöltözni még ma se öltözik egyedül egyáltalán, és levetkőzni is csak deréktól lefelé hajlandó. Kísérletet se tesz rá. Kijelenti, h márpedig ő nem tudja. Pedig tudná...

2013. ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Kb 1 évesen már besegített,most 2 éves a ruhák nagyrészét egyedül is felveszi,leveszi.
2013. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pelusozásnál úgy értettem, hogy nem rúgkapál össze vissza.Együttműködő. nem hagy faképnél. :)
2013. ápr. 29. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:
h de le kellett pontozni,szánalom
2013. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én voltam. Nagyon ügyi a gyerkőcöd! :)
2013. máj. 1. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!