Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Popsitörlő vagy zsepi fiús...

Popsitörlő vagy zsepi fiús pelusozásnál a pisi megfékezésére?

Figyelt kérdés

Még nem pelusoztam fiút, de többször hallottam, hogy a pisi ellen zsepit vagy popsitörlőt tesznek a kukira pelusozáskor.


Egy ilyen ultravékony papírdarab tényleg megfékezi a kitörő szökőkutat? :D


2010. okt. 1. 01:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soha nem raktam neki semmit a kis kukiára.

Most 15 hónapos és,első hónapba volt az hogy talán kétszer pisilt pelenkázásnál.

Szerintem a popsitörlő a praktikusabb,vagy nem tudom.

2010. okt. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

:-) :-) :-)

A szökőkutat lehet,hogy megfékezed,de a pisi akkor is eláztatja a ruháját,és lehet öltöztetni. 3 és fél hónapos fiam van,ha pisil pelenkázás közben,akkor nekünk tuti öltözködni kell. :-) Kész móka minden pelusozás,mert csak reménykedek,és reménykedek,hogy megúszom.... :-)

Várom én is a jó ötleteket! Bocsi,hogy nem tudtam érdemben segíteni!

2010. okt. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
állítólag azért pisilnek, mert ha levetkőzteted,akkor hideg éri őket.Itt olvastam azt a tanácsot hogy textilpelenkát kell a pocijukra teríteni, és akkor nem fognak pisilni.Nem tudom működik -e, a fiam ritkán pisil pelenkázás közben.Viszont ha pisil, akármit teszek oda hirtelen,akkor is átöltözés a vége.
2010. okt. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! 9 és fél hónapos a fiam, már szinte tökéletesre fejlesztettem a pelenkázást, miután mi is napont legalább 4-szer átöltöztünk... Jól felhúzom a mellkasáig a ruháit, hátul meg a nyakáig szinte :-), majd letakarom duplán textilpelussal (a ruháját is, ha nagyon magasat pisilna :-)), és amilyen gyorsan csak lehet, aláteszem a cserepelust, és ráhajtom, amíg előveszem a törlőkendőt, popsikrémet. Mindezt úgy kell elképzelni, hogy pár pillanat múlva rajta is van a pelenka, mert a fiam amúgy sem az a türelmes típus, amíg öltözetetem, 15-ször hasrafordul, és próbál elmenekülni. Szóval a gyorsaság is fontos :-))) Sok sikert Nektek, Lányok!
2010. okt. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem szoktam odatenni semmit, az én fiam is szokott pisilni néha, hát nálunk is öltözés a vége. és van, hogy nekem is öltöznöm kell! :)
2010. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két hónapos múlt a fiam, és én pelust teszek rá, mármint ami a pelenkázón van textilpeli, azt hajtom fel a kis lábai között amíg ügyködök a rendes pelussal (szétnyitogatom, stb.)

:)

2010. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erdemes elobb meglazitani a pelust, mielott leveszed. Igy talan elkerulod az atoltoztetest. Amugy a textilpelus mukodik. Amikor nem felejtettem el, es rateritettem a pocijara, akkor vagy nem pisilt, vagy pedig a textilpelus azonnal beszivta, igy nem kellett atoltoztetni. De nem volt sok ilyen balesetunk.
2010. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem teszek soha semmit a f*szukra mert ha jön a pisa akk úgyis öltözünk
2010. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó ez most vagy kamuválasz és nincs is gyereked, vagy ha van akkor neked találták ki a mondást a gyerekcsinálással kapcsolatban: inkább csináltál volna kisszéket!
2010. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!