Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen természetű a bak jegyű...

Milyen természetű a bak jegyű gyermeked?!

Figyelt kérdés
Nekem Bak jegyű babám lesz. És most olvastam a babahoroszkópot, és nagyon elkeseredtem. Szinte csak rosszat ír róluk. Szeretnék saját tapasztalatokat olvasni,hogy milyen is egy bak gyermek természete?!

2013. ápr. 28. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, miket írnak a bakokról, és nem hiszek a horoszkópban, de azért leírom, nálunk mi van.

Bak jegyű ikerfiaim vannak.

Ami kiskoruk óta jellemző rájuk, az az, hogy rendkívül energikusak, életszeretőek, vidámak, nyíltak.

Nagyon okosak, feltalálják magukat. Ugyanúgy szeretnek egymással, egyedül, és más kicsikkel is játszani. Eléggé akaratosak.

Jól esznek, de nem túl alvósak... kiskorukban hülyét kaptam ettől, mert soha nem volt egy nyugodt percem. Most már el tudom érni, hogy ebéd után szundítsanak egy laza órácskát, de ez a csúcs. Olyan nálunk sosem volt, hogy a gyerekek alszanak két-három órákat, anyu meg lazít, unatkozik. Talán ezt tudom negatív dologként felhozni.


Amúgy a saját babát felé fordulsz előítélettel egy nyavalyás horoszkóp miatt... pedig jórészt rajtad, az anyukáján fog múlni, hogy milyen lesz.

2013. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Természetesen nem ezen fog múlni... mert 3 évet vártam rá!! Csak érdekes,hogy egyik horoszkóp sem ennyire rossz.
2013. ápr. 28. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:

3 bak fiam van! A nagyok ikrek. Ég és föld a két gyerek, pedig csak fél!! óra különbség van közöttük!

A lányom oroszlán, NA vele igazán megkínlódtam!!! Szerencse már 21 éves!

2013. ápr. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15 hós bak jegyű a kislányom. Akaratos, barátkozós, mosolygós, okos. "Főnök" típus, sosem hagyja magát ha olyan szituban van, ha valami célt kitűz magának, akkor azt meg is szerzi. Túl sokáig nem köti le egy dolog, mindig megy felfedezni az új dolgokat.
2013. ápr. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja és féltékeny:-)
2013. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a bak szófogadó, jó gyerek. lerakod a sarokba, ott marad, elfoglalja magát, szemléli a világot. jó tanuló. vagy tehetséges, néha szorgalmas is. Kicsit félrehúzódó.

néha gyanakvó, nem nyílt. Rosszul ébred.

2013. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én és a nővérem bakok vagyunk, kiskoromban mindig nyírtuk egymást, viszont most már ő a legjobb barátnőm :) anyu azt mesélte mindig csendes voltam, sosem volt velem baj babaként, nyugodt voltam. nem voltam túl barátkozós. de szerintem ez csak nagy korára lesz rá jellemző amit a horoszkópban írnak :) szóval emiatt nem hiszem hogy aggódnod kellene
2013. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is csöndes gyerek voltam, szófogadó, ez orvosnál mindig hatalmas előny volt, szuri közben sem vergődtem, nem is sírtam, de zárkózott voltam és sokszor erőszakos is, ez utóbbi inkább az itthoni problémák miatt volt szerintem
2013. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

pesszimista, gyanakvó

rosszul ébred, szófogadó

tekintélytisztelő


kitartó, aszkétikus

2013. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!