Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis, ovis gyermeked mikor...

Bölcsis, ovis gyermeked mikor kelted, mikor indultok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Fiam 2 éves lesz, bölcsis. 8-9 között szoktunk kelni és utána egyből indulunk is. Pár hónap múlva már valszeg vissza megyek dolgozni, akkor 6-fél7 körül fog kelni, mert 7-1/4 8ra a bölcsiben kell lennie.
2013. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

ha nagyon fáradt akkor hn8kor keltem és negyed-fél 9között indulnak apával.

de heti 6 nap f7-7 körül kel magától, még kicsit összebújunk az ágyba, beszélgetünk, mesézünk és utána mennek :)

2013. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha délutános vagyok akkor ráérősebb nekik a reggel, 6-fél7 körül kelünk és csak 9 óra felé érnek be az oviba/bölcsibe. (Ezeken a napokon azért nem siettetem az indulást, mert ennyi jut nekünk egymásból összesen, hiszen mire hazaérek majd ,már alszanak...) Amikor hajnalos vagyok akkor még alszanak mikor én elosonok itthonról, a férjem kelti őket 6-kor, és 7-kor már bent vannak az oviban/bölcsiben. Viszont korán értük tudok menni és miénk a délután meg az este...
2013. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8-8.20-ig be kell érni, mert utána bezárják az ovi ajtaját.
2013. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
fiam 2 éves,bölcsis 6-fél 7 között kel magától,fél 8 körül indulunk a bölcsibe
2013. ápr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Mikor KELTEM? :D Atyaég, egyszer adná a Jóisten, hogy én keltsem :D:D:D Akinél így van irigylem:)

Az én fiaim 2 és fél, illetve 6 és fél évesek, a kicsi 8-kor, a nagy 9-kor fekszik este és hajnali 5-6-kor már a hátamon ugrálnak, h éhen akarnak halni :D

Egyébként 7-kor kelnék (ha lehetne :P ), fél 8 körül reggeli, aztán 8 körül indulunk oviba-bölcsibe.Előfordul, h max fél órát csúszunk az indulással, de általában ekkor:)

2013. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
1es vagyok. AZ enyémet kelteni kell, magától 10 elött nem ébred föl.
2013. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Atyaég, 7-es, cseréljünk gyereket egy hétre:D:D:D Addig kipihenem magam :P :D Mivel eteted, h ilyen jól alszik?:)Nekem is kell :D:D:D
2013. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem adom :D

Ma joghurt volt a vacsi.

Azt ne is írjam le, hogy hétvégén 12-13 óráig alszik, mint mi?

2013. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ááááááááá, hú, férjemnek ezt el se merem mondani :D:D:D Mindig nyugtatom, h "édesem, nem csak a mi gyerekeink ilyenek, ez gyerektulajdonság, normális dolog" :D De irigyellek:))) Nálunk a hétvége is ugyanez:D Volt már, hogy egy órával tovább hagytam őket tombolni, mondom na most jóóól elfáradnak és alszok 8ig (igen, szombat-vasárnap ez már álom lenne), de neeem, fél 6-kor már: "Anya, mindjárt meghalok éhen" :D Pfff :DDDD
2013. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!