Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek a két cipőről?

Mi a véleményetek a két cipőről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Kinek melyik tetszik? 2 és fél éves kisfiamnak szeretném!


2013. ápr. 28. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

arra, hogy néha felvegye, tehát orvoshoz menéshez vagy vendégségbe tökéletes az első.

napi használatra egyik sem jó egy ekkora gyereknek. ezek nem fogják a sarkát, pedig azt még kéne, ha a bokáját nem is.

másik meg az, hogy az első motorozásnál tönkremegy a cipő orra

2013. ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. jobban néz ki!!!
2013. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez?


[link]

2013. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a magasabb szárúra gondolok
2013. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Vegyél neki elfanten, vagy szieszta cipőket azok valók még ekkora gyereknek. Ha már márkát nézel. NE a sport cipőt, mert olyan lúdtalpa és bokasülyedése lesz mint a ház. Fontos ilyenekkor a kiképzés és a sarokfogás.
2013. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kinézetre vagy boka ügyileg egyikkel sincs semmi gond, söt szerintem szuper cipök. Èn azért nem veszek lányomnak se nike se addidas cipöt, mert iszonyat kemény a talpuk. Ès mindenhol azt mondják söt tapasztalom a gyereken, hogy a legjobb ha rugalmas talpú cipöt kap a gyerek.
2013. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

kedves 5-ös, a siesta egy nagy szar, azt hordta a gyerekem 3 éves koráig,meg szamost és olyan bokasüllyedése van, hogy majdnem gágog


a két nagy gyerekem kezdettől nike cipőt hordott,abban is tanultak járni, mégis tök egészséges a lábuk


Kérdező, bármit,csak siestát ne

2013. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 2. jobban néz ki,é tapasztalatom alapján az Adidasnak puhább a talpa,kaptunk mind kettőt a Nike borzalmasan merev,nem is adtam rá.
2013. ápr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a sensory motion talp hajlékony a nike-nak, már 6 éve hordják a gyerekeim, persze szezononként újat :)
2013. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekünk a második van

na ennek minden a talpa,csak nem kemény

ketté lehet hajtani,olyan puha,tiszta bőr

nekem mondjuk 3,5 éves a fiam,neki már nem kell olyan komoly bokatartás,de ez is tartja neki

viszont játszótérre nem való

az első nekem nagyon műanyag volt

2013. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!