Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiamnak pizsamában,...

A kisfiamnak pizsamában, szigorúan az ágyon kell feküdnie a klinikán?

Figyelt kérdés

15 hónapos, el van záródva a könnycsatornája. Rutin átmosás,10 perc alatt készen is van, de benn kell maradnunk délutánig/estig a klinikán. Elfelejtettem megérdezni,és ezért már nincs pofám újra felhívni a dr.-nőt, hogy vigyünk pizsamát is? Most lehet hülyének néztek, de tényleg nem tudom mit fogunk csinálni ott egész nap. A "műtét" reggel lesz.

Egyébként a szegedi klinikáról van szó, de tök mindegy.


2013. ápr. 28. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem várhatják el, hogy az ágyon feküdjön, de azért ne utcai ruhában legyen ott szerintem, vigyél valami játszó ruhát, benti cipőt.
2013. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Bethesdában voltunk, ott minden gyereknek pizsamában kellett lennie, azoknak is, akik nem aludtak ott. Nem tudom, ez mivel jár, altatják-e, ha igen, akkor egy darabig úgyis aludni fog, utána meg nem lesz jó passzban, gyenge lesz, pihennie kell. Ez nem feltétlenül jelent szigorú ágyban fekvést, de nem lesz sok kedve rohangálni.
2013. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elkábítják pár percre.

Jó, akkor pakolok ezt-azt.

2013. ápr. 28. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mi (is) a bethesdába volt nemrég 1 hétig. teljesen más miatt amúgy, de elég súlyos beteg gyerekek között voltunk :(

senkit nem láttam nappal pizsiben, nem is kérhetnek ilyet, de természetesen olyan ruhát adj rá ami kényelmes neki.

ott van játszószoba, mi ott voltunk egész nap, nagyon sok vizsgálat ott is zajlott, az orvosok, ápolónők szuperek, négykézláb másztak a gyerekek után, lefeküdtek a földre, bohóckodtak, matricákat osztogattak azért, hogy úgy vizsgálják meg a gyerekeket, hogy ők észre se vegyék, hogy ez egy vizsgálat :)

persze a branül bekötése meg a beavatkozások a vizsgálóban voltak, de azokat is úgy csinálták, hogy a gyerek lelke a legkevésbé sérüljön, le a kalappal előttük, remélem ti is ilyen brigádot fogtok ki :)

2013. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz masik korhaz, de a lanyom melegitoben volt. A jatszoszobaban jatszott szinte egesz nap. A pizsi nem megfelelo erre a celra.
2013. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!