Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most erre kezdjem el adni az...

Most erre kezdjem el adni az antibiotikumot?

Figyelt kérdés

Kisfiam taknyos multhét szombat óta , aztán pár nap mulva elmult.

Majd 2 nap mulva hurutosan kezdett el köhögni,elkezdtem adni a lándzsás utifű szirupot ugy néz ki hat mert már 4.mapja adom és köhög de nem annyira hurutos!!

Tegnap dokinőnél voltunk irt ki antibiotikumot de azt mondta akkor kezdjem el adni ha zöldes ao orrváladéka és lázas!

Nos nem lázas de eléggé sürü sárgás már szinte zöldes az orrváladéka ,most mit csináljak nem tudom eldönteni hogy tényleg zöldes e!!

De a legnagyobb baj az hogy nincs egy fillérünk sem,tehát csak jövő héten tudom kiváltani a gyógyszert!!

Nagyon el vagyok keseredve!!

Ráadásul van egy 9 hónapos hugi is akit nagyon féltek nehogy elkapja!!

Minden esetben kell antibiotikum??

Mert azt hallottam hogy ha nincs láz annyira nem nagy a baj igaz ez? előre is köszönöm


2013. ápr. 23. 17:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!!

Ok majd szülök pénzt!!

higgyétek már el hogy frankón nincs pénzünk ,jövő héten ha megjön a Családi akkor

2013. ápr. 23. 19:30
 12/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, de az még jövő péntek. Nincs esetleg lehetőséged folyószámlahitelre, ez azt jelenti, hogy a számlád mínuszba megy, és ha jön rá pénz, akkor kiegyenlítődik a tartozás. Hülye kérdés, és nem bántani akarlak, de addig mit esztek?

Esetleg még elmehetsz a máltaisokhoz is.

Senki nem akar itt bántani, és megértem, hogy kellemetlen a helyzet, de ez nem vicc, persze tudom Te sem nevetsz, de oltári nagy baj lehet egy felülfertőződésből, akkár be is fulladhat, meg ilyenek.

Nem tudsz valamit gyorsan eladni az apródon ingyen lehet hirdetni, gyerekrucit, vagy ilyeneket.

Remélem válaszomat nem veszed támadásnak, csak segíteni akartam.

2013. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Vidd be a kórházba, ott ellátják, adnak neki gyógyszert.
2013. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Valakitől márpedig kérj kölcsön.Ez nem játék, és mi lesz ha a kicsi elkapja, ami nem kizárt?Mit teszel két beteg gyerekkel?Mindig ilyen carul álltok anyagilag?Ha igen, akkor én biztos a netet köttetném ki legelőször, hisz az luxus, az árából meglenne a gyógyszerre való.Nem bántás, én is így tennék.Jobbulást.
2013. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod kiváltani a gyógyszert, akkor tök fölösleges volt feltenned a kérdésedet!


A kérdésedre a válasz: ha színezett az orrváladék (sárga/zöld/barna), akkor kell az antibiotikum, mert ez általában már vagy szövődményt jelez, vagy azt hogy baktérium okozta fertőzés - mindkettőt az antibiotikum üti. + kell mellé probiotikum is!!


Jövő hétig nagyon el fognak szaporodni benne a bacik. :(

2013. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

3-as igazad van :) előtted író vagyok :)

Amúgy meg kérdező én elhiszem h nem tudsz pénzt szülni de most mit vársz tőlünk? Küldjünk? Hidd el megtenném ha megtehetném de én se milliomos vagyok h idegen embereknek küldjek pénzt. Tudom nem kérted de akkor is így értelmeződik már lassan h szüljél??? Nem nem kell szülni de gyereket sem ha egy alapvető dolgot a gyógyszert nem tudod neki megadni. Ha én kerülnék ilyen helyzetbe keresnék rá megoldást és hidd el nem bántani akarlak mert nagyon is adtam tanácsot h lásd el a gyermekedet addig is. De nagyon felháborodva adod elő mintha mi tehetnénk arról h neked nincs pénzed.

2013. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%

Miért lett törölve a válaszom??

Azért mert megkérdeztem az ilyen minek szül két gyereket akinek 1,5 héttel családi pótlék előtt 5 ft van a pénztárcájába?????

2013. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

ÉN is csak azt tudom mondani,hogy kell az antibiotikum.Mi jártunk így.Csak mi nem kaptunk akkor antibiotikumot.Nem a pénz miatt.Kezdődött egy náthával,ami átlátszó váladékos volt,majd pár nap múlva kezdett sárgásodni.Köhögött is,kezdett elmúlni,így nem vittem megint orvoshoz. 1 hét múlva meg elvittem orvoshoz,mert nagyon köhögött.Elküldött röntgenre és kiderült kezdődő arcüreggyulladás.Mit ne mondjak drága volt mire kigyógyult.És mondani sem kell,hogy 3 hétig köhögött.Amiket akkor megvettünk most is fent vannak a szekrény tetején.Kész gyógyszertár:(

Hidd el jobban jársz,ha valakitől megpróbálsz pénzt kérni,mert ez lehet később vagy tüdő-vagy arcüreggyulladás.Amit tehetsz,1-2 napig húzhatod az időt.Infralámpa van otthon?Ha nincs sót tudsz melegíteni,azt tedd az arcára, az orra környékére.Ez sokat le fog hozni, van orrspray-d?Elsősorban tengervizes,befújjod neki és orrszívóval 1-2 perccel később leszívod neki.Ha van otthon sós orrcsepped (ez elég olcsó) adsz utána a kicsinek.Ezt napjába többször,így meggyógyulhat.Mi ezt kaptuk kezdődő arcüreggyulladásra!És meggyógyult!!

Egyébként milyen antibiotikumot kapott a kicsi?

2013. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
17/18 még te is kerülhetsz ilyen helyzetbe ne ítélkezz!
2013. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!