Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák hogy bírják a bölcsibe...

Anyukák hogy bírják a bölcsibeszoktatás?

Figyelt kérdés
Mi eg hétig jártunk másik héten betegek lettünk most folytatjuk. Ám mikor már a kiküldés van lányom keservesen sírogat. Mostmár tudja hova megyünk és már az épület bejáratánál kezdi a zsaroló sírást, 10 mp. majd még egyszer az öltöző ajtajánál és végül a szobába vezető rásnál. Zokogva megy a nevelőnő karjaiba. MA elöször nem adott puszit búcsúnál. Megsértődött és már nevetett is, de mikor elmentem csak komolyan bámult rám mint egy ufóra. Hát ez fájt. Azt mondják az anyákat jobban megviseli mint a gyereket. Nálatok hogy volt?
2009. szept. 24. 09:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyesen. 1,5 hétig ment a beszoktatás, volt benne hullám hegy (amikor simán játszott, miközben kint ületm) és völgy is (amikor másfél órát sírt és én mászkáltam vele fel és alá az udvaron, míg a többi játszott). Aztán beteg lett, én viszont dolgozni kezdtem, úgyhogy nem kezdhetttük előről a szoktatást. Utána már ment hol jobban, hol rosszabbul. De azt vettem észre, hogy ha sírt is a bemenetkor (szerencsére nem sokat) egy perc múlva már csend volt. Szóval én még a szekrényében rendeztem a holmiját, amikor ő már vidáman játszott. Az egyik gondozó néni mondta, és azt hiszem igaza volt, hogy reggel jutok eszébe, amikor otthagyom, aztán meg uzsonna után, amikor lesi, hogy kiért jöttek, ha nyílik az ajtó. Kitartás, szeretni fogja.
2009. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!