Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Direkt a wc mellé és összeviss...

Direkt a wc mellé és összevissza spriccelve pisil a fiam a wc-be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy jó hete vettem észre, hogy minden pisis a wc körül. Szóltam neki, hogy nem szabad a wc mellé pisilni. Azt mondta, hogy rendben. Ma direkt utána mentem, nem fogta a kukacát, csak úgy spriccelt szanaszét.

Megmondom őszintén kiabáltam vele.

Ilyenkor mit kell tenni??????

1 éve szoba és ágytiszta, 4 éves.


2013. ápr. 2. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Én a helyedben vele töröltetném fel, biztosan elmenne tőle a kedve.
2013. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt mondtam neki, hogy pelenkát adok rá, ha mégegyszer meglátom.

Már majdnem wc szerelőt hívtunk, azt hittük, hogy folyik a wc.

Még a csípőjét is forgatta, úgy pisilt, szóval tuti, hogy direkt csinálja.

2013. ápr. 2. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Számára ez egy remek játék:)) Próbálj beszélni vele a korának megfelelően a tisztaságról. És takaríttasd fel vele minden alkalommal.
2013. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 3,5 éves. Ha olyan kedve van, akkor ő meg a zuhanyzóba pisil, már mondtam neki mindent, de ha épp nincs kedve a wc-be, akkor oda. Én sem tudom h mi lenne a megoldás, hogy erről leszoktassam. állandóan domestosozom a zuhanyzót, h ne legyenek bent szagok....
2013. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
27%
Ordibálj vele gratulálok, úgy biztos jobban megérti.
2013. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5. tanácsot nem írtál.

a te gyereked is ezt csinálja folyamatosan?????

2013. ápr. 2. 19:00
 7/8 anonim ***** válasza:
A 4es vagyok! Es mi lenne ha bemennel amikor pisil es Te segítenel neki pisilni? Lehet egyszer megérti h nem szabad! Vagy még az jutott eszembe ajánld fel neki a zuhanyzot ha van,tudom h az én kisfiamat is arról szeretném leszoktatni,de talán jobb a zuhanyzó mint a wc köre össze vissza! Én abban bízom h majd leszokik róla,nem régóta csinálja,de azt könnyebb takarítani mint a wc környékét!
2013. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kb egy hete kezdte. Addig minden rendben volt. Mindennap szépen kértem, hogy rendesen pisiljen, fogja meg a kukacát. Ma kiabáltam reggel, azóta megint a wc-be pisil.

Lehet, hogy ő ebből ért. Egyébként is nehéz természet, öntörvényű, akaratos, hisztis, soha meg nem állós. De azért a wc-t ne pisilje össze-vissza!

Nagy ő már ehhez.

Lehet, hogy a figyelmemet akarta így kicsikarni. Egész nap együtt vagyunk, folyamatosan mondja a mondandóját, de még ez is kevés neki. Lehet, hogy a kistestvéreire féltékeny. Már nem tudom......

De akkor se pisilje tele a wc helyiségét. Legközelebb mellé kakál????

Köszönöm a tippeket, ha lesz még pisi, feltakaríttatom vele.

2013. ápr. 2. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!