Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan rejtsem el az ajándékok...

Hogyan rejtsem el az ajándékokat, piros tojást, csokinyuszit, ha szakadni fog az eső?

Figyelt kérdés
Ez az első olyan Húsvétunk, amikor már érti is kislányom, hogy miről van szó és élvezné is, hogy futkoshat az udvaron és keresgetheti az ajikat, meg élő nyula is lesz, de szakadni fog. Sajnos csak 9-től fél 10-ig tudjuk keresgetni, nem tudok várni egész nap, hogy mikor áll el az eső. Lakásban eldugva nem az igazi. Nincs valami ötletetek? Hidegbe, esőbe nem akarom kitenni a nyulat, meg a tojásoknak, csokiknak sem tenne jót, ha megáznának! Napernyő alá gondoltam berakni mindent és gumicsizma esőkabát lenne kislányomon. Más nem jut eszembe.
2013. márc. 29. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
A napernyő át fog ázni...
2013. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Én nem szenvedek ebben a gáz időben azzal, hogy kint legyen az ajándék. A nyuszi okos állat, ilyenkor ő sem kint rejti el az ajándékokat. :D

Szóval nálunk megkapja bent.

Amúgy teheted az ajtó elé is egy kiskosárban, és aztán ha kinyitja az ajtót, meg is találja.

2013. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Mi a nappaliba tesszük az asztalra, egy kosárkába, amiben műfű van.

Ezt a kosárkát még én kaptam anno, és azóta is ebben érkezik a "nyuszi". :)

2013. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Hát, szerintem is eléggé lehangoló lenne kint... főleg ha napernyő alá teszed, akkor nem is lesz keresgélés, amit elterveztél.


Akkor már inkább fedett melléképületbe, nyári konyhába, garázsba, istállóba, stb. dugjátok el őket.

2013. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

aji, meg élő nyuszi meg társai... jézusom!

Már bocsi, de nekem ettől felfordul a gyomrom.

(le lehet pontozni)

2013. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Az nem baj, ha felfordul a gyomrod. De mondjuk a kérdésre is lehetne válaszolni, amúgy felesleges idejönni.
2013. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21%

5-ös: "aji" nekem meg ettől fordul fel a gyomrom

te sosem kaptál gyerekkorodban húsvétkor ajándékot? sajnálom ha kimaradtál abból az örömből, amikor a kisgyerek várja a nyulat és keresi az ajándékokat

2013. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is a félig elolvadt hó és a jelenleg szakadó eső miatt úgy néz ki, a folyosón lesz az ajándék, pokrócból készített fészekben:)De vasárnapig még sok idő van, meglátjuk.
2013. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azt mondta az időjárás, hogy szombaton átmenetileg eláll az eső, lehet előrehozzuk a húsvétot. A felfordul a gyomrom illetőnek: falusi parasztok vagyunk, falun lakunk, kölcsönkérünk egy nyulat, adnak hozzá ennivalót, van rekeszünk, amiben ellesz, amíg örül neki a kislányunk, aztán visszavisszük. Hát ha ettől felfordul a gyomrod, tessék!
2013. márc. 29. 18:41
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Amennyiben falun laktok, és tudjátok NORMÁLISAN tartani a nyuszit, nincs baj. Az lenne, ha mondjuk panelben laknátok.

Én a fás kosarat fogom "feldíszíteni", mert mi is tojáskeresésre készültünk...

2013. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!